مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

نحوه قتل و تجاوز به آتنا اصلانی + تصویر دردناک


اسماعیل مرد 42 ساله پس از تجاوز به آتنا اصلانی دختر بچه 7 ساله آن را به قتل می رساند و بدنش را تکه تکه می کند . تصویر دردناک از آتنا اصلانی در ادامه مطلب

منتشر شده در تاریخ 1396/04/20 - 7 ماه پیش
آتنا اصلانی دختر بچه معصومی که برای اولین سال تجربه مدرسه رفتن را تجربه کرد متاسفانه توسط یک مرد جانی میانسال به قتل رسید هنوز انگیزه قتل معلوم نیست اما باتوجه به تکه تکه کردن دختر بچه معصوم احتمال تجاوز قبل از قتل وجود دارد . در ادامه سایت مجله اینترنتی راه ماتمام اتفاقات پیرآمون قتل آتنا اصلانی را زیر ذره بین برده است .

این حادثه هولناک حدود 20 روز پیش اتفاق افتاد . پدر آتنا یکی از دست فروش های شهر می باشد, یک روز آتنا برای کمک کنار بساط پدرش ایستاده بود . بعد از گذشت زمان پدر آتنا از دخترش می خواهد به خانه بازگردد در حین بازگشت به طور مشکوکی ناپدید شد .

پارس آباد یکی از شهرهای اردبیل می باشد و در مجاورت همسایگی جمهوری آذربایجان قرار گرفته است .
به محض اینکه خبر مفقود شدن در شهر پارس آباد پیچید, همه اهالی محلی و مسئولین شهر اعم از حلال احمر , پلیس و … دست به دست هم دادند تا سرنخی را پیدا کنند .اما هیچ کدام از فعالیتها نتیجه بخش نبود . کارگاه هان جنایی از طریق دوربین های مدار بسته قصد پیدا کردن ردپایی از آتنا را داشتند, ولی موانع صد معبر در خیابانها دید دوربین را کور کرده بود .

جستجو برای پیدا کردن آتنا همچنان ادامه داشت به طوریکه به خارج از شهر کشیده شد . اهالی محلی با تقسیم شدن به چند گروه مختلف تمام مناطق اطراف شهر را زیر پا گذاشتند اما هیچ اثری از آتنا نبود که نبود .
روز به روز مردم پارس آباد نسبت به این اتفاق حساس و حساس تر می شدند به طوریکه موج جدیدی از هشتگ ها و پیغامها در اینستاگرام و کانالهای تلگرام به راه افتاد .

همانطور که در تصویر فوق ملاحظه می کنید مردم نگران سرعین با انتشار تصویر های نمادین ابراز نگرانی را خود را نشان دادند .

تقریبا اکثر کانالهای خبری تصویر فوق را برای پیدا کردن آتنا بازنشر کردند .

بیشتر پروفایل اینستاگرام مردم پارس آباد با تصویر فوق به روز رسانی شد .
چند روز پس از مفقود شدن آتنا, خبر خودکشی مرد جوان در شهر پارس آباد منتشر شد . این خبر کافی بود تا شایعه خودکشی قاتل آتنا مطرح شود . فرماندار پارس آباد با انتشار بیانه ای شایعه خودکشی قاتل را تکذیب و خاطر نشان کرد خودکشی در شهر رخ داده اما هیچ ارتباط به قاتل آتنا اصلانی ندارد .
تیم کارگاهان جنایی به چند نفر از کسبه ها اطراف مشکوک شده بودند, با بازجویی های مداوم و دقیق به یکی از کسبه ها مشکوک شدند, پس از گذشت زمان و با کمک خانواده قاتل بالاخره مرد میانسال به قتل آتنا اصلانی اعتراف کرد .
قاتل یکی از کسبه های بدجنس پارس آباد می باشد و به کار رنگ رزی مشغول بود . اسم اش اسماعیل و 42 سال سن دارد . طبق اظهارات کسبه های اطراف, اسماعیل یکی از نزول خوران معروف شهر است . قاتل ازدواج کرده و صاحب دو فرزند می باشد .
پس از اینکه اسماعیل دستگیر شد برادر قاتل برای پیدا کردن سرنخ به خانه برادرش رفت .نحوه پیدا کردن جسد آتنا دو روایت دارد سایت مجله اینترنتی راه مابه هر دو موضوع پرداخته است .
روایت اول : برادر اسماعیل وجب به وجب خانه را گشت اما هیچ سرنخی پیدا نکرد در حین خارج شدن از خانه با یک ظرف بزرگ روغن نباتی در گوشه پارکینگ مواجه شد . با نزدیک شدن به ظرف متوجه قطعات تکه تکه شده آتنا شد .سریعا موضوع را به پلیس آگاهی گزارش داد .
روایت دوم : برادر اسماعیل با ورود به خانه برادرش, متوجه بتن تازه ای در گوشه پارکینگ خانه می شود . با مشکوک شدن به بتن تازه شروع به کندن بتن می کند, پس از ساعتها تلاش جسد تکه تکه شده آتنا را در دل بتن پیدا می کند .
پس از کشف جسد اسماعیل که دیگر هیچ چاره ای نداشت به قتل و نقشه شوم خود اعتراف کرد .
بساط پدر آتنا دقیقا کنار مغازه رنگ رزی اسماعیل پهن شده بود . بعضی مواقع که آتنا برای کمک به پدرش کنار بساط می ایستاد, اسماعیل آتنا را زیر نظر می گرفت . این رفت و آمدها باعث شد اسماعیل به فکر تجاوز و اجرا کردن نقشه شوم بگیرد .
پس از اعتراف اسماعیل, پلیس آگاهی با کشف و ضبط ظرف بزرگ, قطعات کودک معصوم را به پزشک قانونی برای تحقیقات تکمیلی تحویل داد . گزارش اولیه حاکی از به قتل رساندن آتنا در همان روزهای ابتدایی می دهد . هنوز جزئیات کاملی از نتیجه گزارش منتشر نشده است .
امروز پس از گذشت 23 روز از فاجعه قتل آتنا اصلانی, مردم عزادار پارس آباد به سمت محل کار قاتل هجوم بردند . مردم خشمگین با شکستن شیشه ها رنگرزی, با صدای بلند شعار بی شرف… , بی شرف… سر دادند .

فیلم عصبانیت مردم پارس آباد : از طریق لینک زیر می توانید عصبانیت مردم پارس آباد و شکستن شیشه های محل کار قاتل را به صورت آنلاین مشاهده و یا دانلود کنید .

لینک دانلود (حجم دانلود 2 مگابایت می باشد)
دادستان اردبیل در مورد قتل آتنا اصلانی توضیح داد : قوه قضاییه با جدیت کامل در حال پیگیری موضوع می باشد و در سریع ترین زمان ممکن حکم را با علیه قاتل صادر می کند .
بیشتر مردم آذری با انتشار تصاویر آتنا اصلانی دختر بچه معصوم به یکدیگر تسلیت می گویند و از مقامات قضایی اشد مجازات را میخواهند .
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است