مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

۴۱ پایگاه اوقات فراغت توسط تبلیغات اسلامی زنجان برپا شده است


زنجان- رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان گفت: ۴۱ پایگاه اوقات فراغت توسط تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان پیش بینی شده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/04/27 - 7 ماه پیش
حجت الاسلام فیروز علی خسروی در گفتگو با مجله اینترنتی راه ما با اشاره به اینکه اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان نسبت به برگزاری برنامه های دینی و فرهنگی در طی تابستان نگاه ویژه دارد، افزود: طی تابستان سالجاری بیش از ۴۱ پایگاه در مناطق شهری و روستایی شهرستان زنجان برای اجرای برنامه های اوقات فراغت پیش بینی شده است.
وی اظهار کرد: برگزاری کلاس های اوقات فراغت با عنوان هسته فرهنگی جوان توسط روحانیون مستقر،   برگزاری کلاس های اوقات فراغت با عنوان بوستان معرفت و آموزش روخوانی، روان خوانی قرآن، آموزش احکام و مسابقات فرهنگی از برنامه های طرح اوقات فراغت تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان است.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان گفت: در این میان پایگاه اوقات فراغت در ۲۱ پایگاه به صورت بوستان داریم که هر پایگاه شامل دو کلاس است که در مجموع ۴۲ کلاس می شود و مراکز قرآنی هم ۲۰ مرکز می باشد.
خسروی تاکید کرد: پایگاه های اوقات فراغت در روستاهاو همچنین در سطح موسسات قرآنی، خانه های قرآنی شهرستان زنجان فعال هستند.
وی گفت: بیش از ۵۰ نفر مبلغ بومی و غیر بومی در روند اجرای طرح اوقات فراغت تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان مشارکت دارند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زنجان یاد آورشد: هدف از برنامه‌های اوقات فراغت تامین نیازهای فرهنگی جوانان و نوجوانان و تحکیم باورها و اعتقادات دینی آنان است.
خسروی تصریح کرد: دشمن در صدد تضعیف باورهای دینی است، در این میان اجرای برنامه های فرهنگی و دینی باعث کاهش آسیب های اجتماعی می شود و باورها و اعتقادات دینی دانش آموزان را تقویت می کند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است