مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

آمریکا با طرح آشکارای تغییر حکومت در ایران ره به جایی نخواهد برد


مجله اینترنتی راه ما: سخنگوی کمیسیون حقوقی وقضایی مجلس گفت: از نظر قوانین بین‌المللی دخالت در امور کشوری دیگری ممنوع است و آمریکایی ها با طرح مسائلی مانند تغییر حکومت آن هم در کشور ما ره به جایی نخواهند برد.

منتشر شده در تاریخ 1396/04/27 - 7 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما سیاسی: حجت الاسلام والمسلمین حسن نوروزی درباره اینکه طرح وقیحانه و آشکارای تغییر حکومت در ایران از سوی آمریکا از نظر حقوقی و قوانین بین‌المللی دارای چه بار حقوقی است، گفت: اصولا از نظر قوانین بین‌المللی دخالت کشوری در امور کشوری دیگر و یا تغییر اوضاع آن ممنوع است.
وی خاطرنشان کرد: آمریکایی ها به هیچ کدام از موازین و قوانین بین‌المللی معتقد نیستند و ما هم می‌دانیم که آنها برخلاف تمام روش‌های بین‌المللی عمل می کنند.
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس تاکید کرد: آنها با طرح این مسائل ره به جایی نخواهند برد. زیرا انقلاب ایران در دل ملت و حتی ملل مستضعف جهان جای دارد.
نماینده رباط کریم همچنین بیان کرد: کمیسیون امنیت ملی مجلس می تواند با صدور بیانیه ای اعتراض خود را اعلام کند، ضمن اینکه رئیس‌جمهور هم در نشست سالیانه مجمع عمومی سازمان ملل می تواند اعتراض ایران را از این جایگاه به گوش جهانیان برساند...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است