مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

«شماره ۱۷ سهیلا» مهرماه اکران می‌شود/ بررسی یک فیلمنامه طنز


محمود غفاری کارگردان «شماره ۱۷ سهیلا» از اکران این فیلم سینمایی توسط شرکت پخش نسیم صبا در مهرماه گفت.

منتشر شده در تاریخ 1396/04/27 - 7 ماه پیش
محمود غفاری کارگردان سینما در گفتگو با مجله اینترنتی راه ما درباره زمان اکران فیلم سینمایی «شماره ۱۷ سهیلا» گفت: پخش این فیلم سینمایی به عهده شرکت پخش نسیم صبا به مدیریت سعید سعدی است و طبق برنامه ریزی ها قرار است «شماره ۱۷ سهیلا» در مهرماه اکران شود.
وی درباره فعالیت های جدید خود گفت: در حال حاضر مشغول بررسی یک فیلمنامه طنز هستم که تا ۲ هفته دیگر کارهای این فیلمنامه به پایان می رسد و برای اخذ پروانه ساخت و مذاکره با تهیه کنندگان اقدام می کنم. ضمن اینکه هنوز نامی برای این اثر انتخاب نکرده ایم اما می توانم بگویم که مثل فیلم قبلی من درباره یه کاراکتر جالب است.
غفاری در پایان عنوان کرد: به احتمال فراوان در این اثر با بازیگران طنز همکاری می کنم. تلاش من این است که شهریور ماه این فیلم را جلوی دوربین ببریم، ضمن اینکه تمام مکان های فیلمبرداری این فیلم طنز در تهران خواهد بود و قصد دارم بلافاصله بعد از ساخته شدن آن را به اکران در بیاورم.
«شماره ۱۷ سهیلا» روایت کننده داستان دختری میانسال است که زمان ازدواج او به تاخیر افتاده و با توجه به مشکل ژنتیکی که دارد در تلاش است که هر چه سریعتر ازدواج کند تا بچه دار شود.
زهرا داوودنژاد، احسان امانی، مهرداد صدیقیان و ... در این اثر به ایفای نقش پرداخته اند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است