مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

پیشنهادهای نمایندگان برای ساماندهی ملاقات‌های مردمی در مجلس بررسی می‌شود


مجله اینترنتی راه ما: رئیس کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی گفت که پیشنهادات نمایندگان برای ساماندهی ملاقات‌های مردمی در این کمیسیون مورد بررسی قرار می‌گیرد.

منتشر شده در تاریخ 1396/04/27 - 7 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما سیاسی: عزت‌الله یوسفیان ملا اظهار داشت: در آیین‌نامه داخلی مجلس ماده‌ای در مورد ملاقات‌های مردمی پیش‌بینی نشده اما عده‌ای از نمایندگان پیشنهاداتی برای ساماندهی ملاقات‌های مردمی (نه محدود کردن آن) به کمیسیون ارائه کرده‌اند که آن را مورد بررسی قرار می‌دهیم و به صحن مجلس ارائه می‌کنیم.
وی با بیان اینکه «ملاقات‌های مردمی نمایندگان مشکلات مختلفی از جمله مشکل امنیتی به وجود می‌آورد» افزود: گاهی در روزهای ملاقات، نمایندگان ۱۰۰ تا ۱۵۰ مراجعه کننده دارند و عدد مراجعه کنندگان از ۱۲ هزار هم می‌گذرد که قابل کنترل نیست و باید برای آن فکری شود.
یوسفیان ملا یادآور شد: تا دوره سوم مجلس وضعیت ملاقات‌های مردمی به این شکل نبود. اکنون هم اگر نمایندگان هر هفته در حوزه های انتخابیه حضور پیدا کنند مردم به مجلس مراجعه نمی‌کنند البته برای کارهای فوری و ضروری باید امکان مراجعه وجود داشته باشد اما عمده مراجعین ما کمک مالی و یا شغل می‌خواهند یا مشکلات معیشتی دارند که در این صورت در شهرستان‌ها هم می‌توانند مراجعه کنند...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است