مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

الکترونیکی شدن خدمات در شرکت توزیع برق زنجان


زنجان-مدیر عامل شرکت توزیع برق استان زنجان بر الکترونیکی شدن خادمات تاکید کردو گفت: بحث الکترونیکی کردن همه خدمات را انجام دهیم تا به استاندارد جهانی و استاندار شرکت توانیر نزدیک شویم.

منتشر شده در تاریخ 1396/04/27 - 7 ماه پیش
به گزارش مجله اینترنتی راه ما، علیرضا علیزاده شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران، گفت: ایران در خاورمیانه در حوزه اول برق قرار دارد و  رتبه کشور در جهان در حوزه برق ۱۴ است و ما به شاخص های جهانی نزدیک هستیم.
وی اظهار کرد: برق یکی از انرژی‌های پاک است که با زحمات همکاران در شرکت توزیع نیروی برق در خدمت مردم قرار می‌گیرد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان گفت: این شرکت افزون بر سرمایه‌گذاری، پیشانی این صنعت مهم در کشور است و صنعت برق از اصلی‌ترین زیرساخت‌های توسعه است.
علیزاده تاکید کرد: تسریع در خدمات و کیفیت از اصلی‌ترین رویکردها در شرکت توزیع نیروی برق استان است.
وی بر الکترونیکی شدن خادمات تاکید کردو گفت: درصدد این هستیم  بحث الکترونیکی کردن همه خدمات را انجام دهیم تا به استاندارد جهانی و استاندار شرکت توانیر نزدیک شویم.
مدیر عامل شرکت توزیع برق استان زنجان تصریح کرد: در عصر کنونی که آب و هوا با تغییرات زیادی رو به رو است  باید به دنبال مقاوم‌سازی و تقویت شبکه توزیع برق و هوشمند کردن آن ها باشیم.
علیزاده گفت:  کیفیت شاخص‌های برق همچون کاهش خاموشی و بالا بردن ضریب پایداری و کیفیت در خدمات، از سیاست‌های اصلی وزارت نیرو است.
وی یاد آورشد: استان زنجان قطب آی تی و الکترونیک کشور است و مباحث مربوط به این بخش در توسعه شاخص‌های برق موثر است.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است