مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

پایداری روحانیون دربرابر دشمنان باعث سرافرازی امت اسلامی شده است


سنندج- نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: استقامت وپایداری روحانیون دربرابر توطئه ها وترفندهای دشمنان باعث پیروزی وسرافرازی امت اسلامی شده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/04/27 - 7 ماه پیش
به گزارش خبرنگارمهر، آیت الله حسینی شاهرودی شامگاه دوشنبه در همایش تجلیل از روحانیون پیشکسوت شهرستان مریوان گفت: پیامبر(ص) فرمودند زیبایی هر امتی به علماء آن امت است  واینها کسانی هستند که باعث افتخارامت وجامعه اسلامی هستند.
وی عنوان کرد: روحانیون در هر جامعه ایی همچون ستارگان درخشانی هستند که در آسمان آن جامعه می درخشند واینها هدایت گران وراهنمای مردم جامعه به مسائل مختلف هستند.
وی اظهارداشت: روحانیون کسانی هستند که علوم انبیاء رابه ارث برده اند وبراساس آن علوم که برگرفته از قرآن وکلام خدا است امت اسلامی را هدایت وراهنمایی می کنند.
نماینده ولی فقیه در کردستان اضافه کرد: آیات ونشانه های الهی که به سمت وسوی خوبی ها وپاکی ها می رود دراختیار این قشر قراردارد.
آیت الله حسینی شاهرودی با بیان اینکه روحانیون و علماء شخصیت های برجسته ای هستند که درردیف فرشتگان و شهدا جای دارند، افزود: این قشر مسائل خردوکلان درزندگی بشررابیان می کنند و نماز رابرپامی دارند وزمینه پرداخت زکات رافراهم می کنند و نشانه های قیامت رادرجامعه بیان می کنند و خداوند نیز درعوض این اعمال  اجرعظیمی رابه آنها می دهد.
وی با اشاره به اینکه اگر روحانیون نبوددشمن برمامسلط می شد، اضافه کرد:  استقامت وپایداری روحانیون دربرابر توطئه ها وترفندهای دشمنان باعث پیروزی وسرافرازی امت اسلامی شده است.
وی با بیان اینکه روحانیون و علماء ازدین خدادفاع وجامعه رابیدار وهوشیار می کنند، افزود: این قشر حق وباطل را می شناسندوحق راتبلغ وباطل رامنکر می دانند دراه تبلیغ دین خدا ازهیچ کس نمی ترسندوفقط خدارا نظاره گر اعمال خود می دانند.
وی اظهارداشت: علماء درطول تاریخ دربرابر هیچ مستکبری سرخم نکرده اند وپای هیچ قرارداد استکباری راامضاء نکرده اند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است