مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

یعقوب کریمی: استقلال شانس قهرمانی دارد


یعقوب کریمی هافبک آبی‌ها در خصوص شرایط اردوی پیش فصل که در ایروان برگزار شد، اینطور می‌گوید: «در ارمنستان تمرینات پرفشاری را انجام دادیم که البته این طبیعی بود.

منتشر شده در تاریخ 1396/04/27 - 7 ماه پیش
ایران ورزشی: یعقوب کریمی هافبک آبی‌ها در خصوص شرایط اردوی پیش فصل که در ایروان برگزار شد، اینطور می‌گوید: «در ارمنستان تمرینات پرفشاری را انجام دادیم که البته این طبیعی بود. فشار روی تیم ما زیاد بود چون فصل بدنسازی را پشت سر می‌گذاشتیم. امیدوارم نتیجه تمرینات پرفشارمان را در شروع فصل ببینیم. ما تمرینات خوبی را در این مدت پشت سر گذاشته‌ایم و آنچه مسلم است امیدوار هستیم نتیجه این تمرینات پرفشار را روی بازی هایمان ببینیم.»
این بازیکن در مورد اینکه آیا بازیکنان استقلال موافق برگزاری شهرآورد هستند یا نه هم می‌گوید: «من دوست ندارم به این سوال جواب بدهم. این نظر مدیران و کادرفنی دو باشگاه است و دخالتی در آن نمی‌کنم.» کریمی در مورد آمادگی استقلال برای بازی شهرآورد آلمان هم می‌گوید: «ما در شرایط بدنسازی هستیم و شاید صددرصد آماده نباشیم اما می‌رویم که بهترین بازی مان را انجام بدهیم و تلاش می‌کنیم برنده از زمین خارج شویم. مدافع چپ پای استقلال در مورد شانس قهرمانی این تیم هم می‌گوید: «قطعا ما شانس قهرمانی هستیم و بازیکنان خوبی به تیم ما آمده‌اند. امیدوارم اشتباه سال‌های گذشته را تکرار نکنیم و بتوانیم در پایان فصل یک جام به هواداران مان هدیه کنیم.»
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است