مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

طنزترین کتاب هایی که تاکنون نوشته شده است


گاهی دلت می خواهد یک کتاب کاملا جدی بخوانی و با خواندنشان به جواب سوال های زیادی که در ذهن داری برسی. اما گاهی اوقات هم پیش می آید که دلت یک کتاب سرگرم کننده می خواهد تا کمی روحیه بگیرید و شاد شوید.ما کتاب هایی را معرفی کرده ایم که خنداندن خواننده را تضمین می کند.

منتشر شده در تاریخ 1396/04/27 - 7 ماه پیش
وب سایت بدونیم: گاهی دلت می خواهد یک کتاب کاملا جدی بخوانی و با خواندنشان به جواب سوال های زیادی که در ذهن داری برسی. اما گاهی اوقات هم پیش می آید که دلت یک کتاب سرگرم کننده می خواهد تا کمی روحیه بگیرید و شاد شوید. ما کتاب هایی را معرفی کرده ایم که خنداندن خواننده را تضمین می کند.
بالاخره یه روزی قشنگ حرف می زنم اثر دیوید سداریس
می توان تمام کتاب های دیوید سداریس طنزپرداز آمریکایی را در این لیست آورد اما این کتاب یکی از بهترین آثار دیوید سداریس به شمار می آید.
اتحادیه ابلهان اثر جان کندی تول
ایگنیشس جی رایلی قهرمان داستان است که با مادرش زندگی می کند و مجبور می شود از خلوت خود بیرون بیاید و با جامعه ای که از آن متنفر است رو به رو شود.
من از گردنم بدم میاد اثر نورا افرون
نورا افرون نگاه طنزآمیزش به بالا رفتن سن زنان و تمام مشکلاتی که در این مرحله از زندگی دارند را در این کتاب به رشته تحریر درآورده است.
سه مرد در یک قایق اثر جروم کی. جروم
این کتاب که داستان طنزآمیز سفر سه مرد در یک قایق است در سال ۱۸۹۹ منتشر شده و هنوز هم شهرت و محبوبیت خود را از دست نداده است.
آنگاه به پایان رسیدیم اثر جاشوا فریس
این کتاب روایتی است هیجان انگیز از روابط کارمندان یک شرکت تبلیغاتی بزرگ که در آستانه دوران رکود اقتصادی به هر دری می زنند تا بمانند اما در نهایت به پایان می رسند.
تبصره ۲۲ اثر جوزف هلر
تبصره ۲۲ یکی از قابل توجه ترین رمان های قرن بیستم به شمار می آید. هلر داستان چند سرباز خلبان را می گوید که تمام تلاش شان را می کنند تا در جنگی که مرگشان حتمی است شرکت نکنند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است