مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

تخت های بیمارستان جوادالائمه (ع) جاجرم ۲ برابر می‌شود


جاجرم- فرماندار جاجرم گفت: در حال حاضر بیمارستان جوادالائمه (ع) جاجرم دارای ۳۲ تختخواب است که این تعداد دو برابر می شود.

منتشر شده در تاریخ 1396/04/27 - 7 ماه پیش
علی‌اکبر محبی در گفتگو با مجله اینترنتی راه ما اظهار کرد: طی پیگیری‌های انجام‌شده، مناقصه پروژه بیمارستان جوادالائمه (ع) شهرستان جاجرم برگزار و پیمانکار پروژه مذکور مشخص‌شده است.
محبی افزود: طی روزهای آینده عملیات اجرایی و ارتقای بیمارستان جاجرم از ۳۲ تختخواب به ۶۴ تختخواب آغاز خواهد شد.
وی با بیان اینکه اعتبار اولیه این پروژه دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان است، تصریح کرد: اعتبار این طرح از محل مصوبات سفر رئیس‌جمهور به خراسان شمالی تخصیص یافته که بخشی از آن تأمین و باقی‌مانده اعتبار تا سال آینده اختصاص می یابد.
فرماندار جاجرم گفت: با توجه به مساعدت‌های وزارت بهداشت،  رئیس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی نیز قول تأمین اعتبار باقی‌مانده را داده است.
محبی با اشاره به اهمیت ارتقای تختخواب بیمارستان جاجرم،  بیان کرد: این پروژه می‌تواند از مراجعات مردم منطقه به‌ویژه شهرستان‌های جاجرم و گرمه به مرکز استان جلوگیری کند.
وی اضافه کرد: همچنین ارتقای بیمارستان جاجرم از ۳۲ به ۶۴ تختخوابی سبب افزایش کادر پزشکی و حضور متخصصان بیشتر را به همراه خواهد داشت و درنتیجه شاهد خدمات‌رسانی بهتر به مردم خواهیم بود.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است