مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

کاپیتان پرسپولیس نیمکت‌نشین می‌شود؟


سرمربی کروات پرسپولیس بعد از اردوی اوکراین اظهارنظری را بر زبان آورد که نوعی طعنه به سیدجلال است و چه‌بسا اشاره‌ای به نیمکت‌نشین کردن کاپیتان پرسپولیس باشد.

منتشر شده در تاریخ 1396/04/27 - 7 ماه پیش
وطن امروز: سرمربی کروات پرسپولیس بعد از اردوی اوکراین اظهارنظری را بر زبان آورد که نوعی طعنه به سیدجلال است و چه‌بسا اشاره‌ای به نیمکت‌نشین کردن کاپیتان پرسپولیس باشد. پرسپولیس در فصلی که گذشت عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد و توانست با اقتدار عنوان قهرمانی را در رقابت‌های لیگ برتر به‌دست آورد و در لیگ قهرمانان آسیا هم به یک‌چهارم نهایی راه پیدا کند. یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان پرسپولیس که سهم بسزایی در موفقیت تیم برانکو داشت سیدجلال حسینی بود که با اقتدار اشتباهات خط دفاعی سرخپوشان را به حداقل رساند و ثابت کرد گمشده ترکیب تیم برانکوست و اگر او 2 فصل پیش هم در پرسپولیس بود این تیم براحتی جام قهرمانی را بالای سر می‌برد.
سیدجلال حسینی با وجود آنکه 2 سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد اما به سال‌های پایانی فوتبال خود نزدیک شده است و چه‌بسا برانکو به دنبال بهانه‌ای باشد تا این بازیکن را نیمکت‌نشین کند. سرمربی کروات سرخپوشان بعد از تمرین اوکراین اظهارنظری را بر زبان آورد که به‌نظر می‌رسد نوعی تهدید و طعنه به سیدجلال است که البته باعث ناراحتی کاپیتان سرخپوشان هم شد. برانکو در واکنش به فشار بالای تمرینات تیمش گفت: همه از تمرینات مارکو راضی بودند و تنها سیدجلال اعتراض داشت. این اظهارنظر برانکو شاید دلیلی بر این باشد که سرمربی پرسپولیس از آمادگی بدنی سیدجلال راضی نیست و بر این باور است که او به روزهای پایانی فوتبالش نزدیک شده است. با آمدن شجاع خلیل‌زاده به پرسپولیس و اعتقادی که برانکو به جوان کردن تیمش دارد این احتمال زیاد است که سرمربی سرخپوشان از زوج محمد انصاری و شجاع خلیل‌زاده در خط دفاعی بهره گیرد و شایان مصلح را به سمت چپ دفاعی بفرستد تا ترکیب پرسپولیس دستخوش تغییر اساسی و نسبت به قبل جوان‌تر شود.
یک حاشیه ناخواسته
صحبت‌های اخیر برانکو باعث ناراحتی کاپیتان سرخپوشان شده است. برانکو در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت تیم و اردوی اوکراین گفته بود: «شرایطی که در اوکراین داریم بسیار عالی است. هتل خوب و زمین عالی در اختیار داریم و از این بابت از میزبان‌مان باشگاه دیناموکی‌یف، تشکر می‌کنم که اجازه استفاده از همه امکانات مورد نیاز را داده‌اند. همچنین مهم‌ترین مساله این است که بچه‌ها همه سالم هستند. امیری هم که از ناحیه کمر مصدوم شده بود از امروز (شنبه) تمرینات گروهی را شروع کرد. فقط سیدجلال حسینی نسبت به خستگی و فشار زیاد تمرینات شکایت داشت که البته تمرینات ما واقعا طاقت‌فرسا ولی لازم بود». این صحبت‌ها که بازتاب زیادی هم داشت، خیلی زود ناراحتی سیدجلال حسینی را به دنبال داشت و این بازیکن در تمرین دیروز سرخپوشان به‌خاطر این صحبت‌های برانکو از این مربی کروات گله کرد. البته برانکو توضیحاتی در این‌باره به سیدجلال داد و گفت صحبت‌های او بد تعبیر شده است. با این حرف‌های برانکو به نظر می‌رسد دلخوری سیدجلال هم برطرف شده و کاپیتان کهنه‌کار سرخپوشان دیروز با نشاط در تمرینات پرسپولیس حضور داشت.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است