مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

وزیر صنعت، معدن و تجارت وارد یزد شد


یزد ـ محمدرضا نعمت‌زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت صبح امروز به منظور افتتاح هشت طرح عمرانی وارد استان یزد شد.

منتشر شده در تاریخ 1396/04/27 - 7 ماه پیش
به گزارش مجله اینترنتی راه ما، محمدرضا نعمت‌زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت امروز به همراه جمعی از معاونان و خبرنگاران وارد استان یزد شد.
نعمت‌زاده در این سفر به شهرستان‌های مختلف استان از جمله مهریز، اشکذر، یزد، ابرکوه و اردکان سفر خواهد کرد و از هشت طرح صنعتی و معدنی بهره‌برداری می‌کند.
وی ابتدا با حضور در معدن سرب و روی مهدی آباد و بازدید از معدن، عملیات اجرایی این معدن را کلید خواهد زد.
نعمت‌زاده و هیئت همراه که امروز با بالگرد به شهرهای مختلف استان سفر می‌کنند، بعد از معدن سرب، روی و باریت مهدی آباد، فاز اول و عملیات اجرایی فاز دوم شرکت معدنی و صنعتی آریا جنوب ایرانیان را افتتاح می‌کند.
وی سپس از مجتمع فولاد سرمد در شهرستان ابرکوه بهره‌برداری می‌کند و از آنجا به سمت اردکان حرکت کرده و از کارخانجات شیشه اردکان و طرح توسعه بلوک سبک شیشه اردکان بازدید می‌کند.
افتتاح طرح توسعه شرکت پتوی لیلیان، افتتاح طرح توسعه شیشه مظروف یزد، افتتاح طرح توسعه سیم و کابل یزد، افتتاح ساختمان شهید پارساییان و ... برخی دیگر از برنامه های وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان یزد است.
در این بازدیدها، معاون استاندار یزد، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و برخی دیگر از مسئولان استان یزد، وزیر صنعت، معدن و تجارت را همراهی می کنند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است