مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

قتل عام از سوی زن مطلقه / منشی شوهرم با عشوه گری زندگی ام را نابود کرد و ...+عکس


مجله اینترنتی راه ما: زن جوان درانتقامی کور، همکار شوهر سابقش را کشت و پس از قتل دو فرزند خردسال خود، با شلیک گلوله‌ای به زندگی‌اش پایان داد.

منتشر شده در تاریخ 1396/04/27 - 7 ماه پیش
به گزارش پلیس Police کارولینای شمالی، اجساد «جسیکا ادن» 36 ساله و پسر و دختر 9 و 5 ساله‌اش در خودروی سواری این زن در نزدیکی خانه همسر سابقش پیدا شد.آنطور که تحقیقات مقدماتی نشان می‌دهد این زن پیش از کشتن Killing فرزندانش، به خانه همسرسابقش رفته بود و همکار زن 28 ساله او را با شلیک گلوله‌ای به قتل Murder رسانده و گریخته بود.براساس گزارش پلیس، جسیکا که ماه‌ها پس از طلاق، برای گرفتن حضانت فرزندانش با مشکلات بسیاری روبه‌رو شده بود طی سه هفته گذشته با ارسال پیامک و عکس‌های تهدید‌آمیز برای زن 28 ساله، او را عامل نابودی زندگی خانوادگی‌شان خوانده بود و این زن را به مرگ تهدید کرده بود. زن جوان نیز در این مدت سه بار از جسیکا به پلیس شکایت کرده بود اما به هیچ نتیجه‌ای نرسیده بود.سخنگوی پلیس ایالتی هم گفت: «این پرونده ابعاد گسترده‌ای دارد و هنوز نمی‌توان درباره جزئیات آن صحبت کرد. زن 28 ساله، همکار شوهر سابق جسیکا بوده اما هنوز نمی‌توان درباره روابط آنها صحبتی کرد. ازسوی دیگر جسیکا که با شکایت همسر سابقش به دلیل مزاحمت دستگیر شده بود، در آخرین اظهارات خود به پلیس گفته بود که حاضر نیست حتی لحظه‌ای با شوهرسابقش زندگی کند.».
البته نامه ای از این زن در ماشین پیدا شده که او نوشته است، منشی شوهرم با او ارتباط جنسی برقرار کرده بود و کم کم زندگی مرا به هم ریخت و باعث سرگردانی من و دو کودکم شده و من ناچار به این کار شدم. می دانم خداوند به خاطر کشتن دو کودکم مرا نخواهد بخشید اما ... ..
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است