Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

ساختار گردشگری استان بوشهر تقویت می‌شود/ اجرای پروژه‌های جدید


بوشهر - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر از اجرای پروژه‌های جدید در حوزه گردشگری استان خبر داد و گفت: ساختار گردشگری استان بوشهر تقویت می‌شود.

منتشر شده در تاریخ 1396/04/27 - 5 ماه پیش
ناصر امیرزاده در گفت‌وگو با مجله اینترنتی راه ما اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های بسیار زیادی در حوزه‌های گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی است که با تقویت زیرساخت‌های مورد نیاز می‌توان در این حوزه‌ها به دستاوردهای خوبی دستی یافت.
وی ادامه داد: در همین راستا برنامه‌ریزی بسیار خوبی در هر یک از این حوزه‌ها صورت گرفته است و طرح‌ها و پروژه‌های متعددی تعریف شده که برخی از پروژه‌ها در دست اجرا است.
امیرزاده با اشاره به برنامه‌های اداره مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر در هفته دولت تصریح کرد: امسال گام‌های خوبی در راستای توسعه گردشگری استان برداشته شده است که شاهد تحول خوبی در این حوزه خواهیم بود.
وی ادامه داد: سال ۹۶ برنامه‌ریزی‌های مدونی برای تقویت ساختار گردشگری استان انجام پذیرفته و به زودی پروژه‌های گردشگری به تفکیک معرفی شده و مشخص خواهیم کرد که طی هفته دولت و پس از آن در هفته جهانی گردشگری چه پروژه هایی افتتاح خواهد شد.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر بیان کرد: اجرای این پرژه‌ها نقش مهمی در افزایش حضور گردشگران و توسعه صنعت توریسم در استان بوشهر خواهد داشت.
وی گفت: از همه ابزار و ظرفیت‌ها برای توسعه گردشگری در استان بوشهر استفاده خواهیم و بهره‌گیری از ظرفیت بخش خصوصی به عنوان یک اولویت مهم در دستور کار است.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است