مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

آخرین روز آتنا اصلانی در اتاق خوابش چگونه گذشت؟ + تصویر های دیده نشده


مجله اینترنتی راه ما: مادر آتنا اصلانی از از ذوق و شوقی که دخترش برای چیدمان اتاق خود داشت گفت.

منتشر شده در تاریخ 1396/04/26 - 7 ماه پیش
به گزارش گروه حوادث Accidents  مجله اینترنتی راه ما،  پریناز بداخشان، مادر آتنا می‌گوید: ما به تازگی به این خانه آمده بودیم و هنوز وسیله‌هایمان را به طور کامل نچیده بودیم. آتنا خیلی ذوق و شوق داشت که سریع‌تر اتاقش را بچیند و عکس‌هایش را به دوستانش نشان بدهد. وقتی اسباب‌مان را به این خانه آوردیم، آتنا با ذوق و شوق عروسک‌هایش را روی دیوار می‌چید چون دوست داشت که تصویر اتاق و تخت‌خوابش را به دوستانش نشان بدهد. چون می‌گفت دوستانم باور ندارند که من اتاق و تخت داشته باشم.
او پس از کشف جسد آتنا هنوز به خانه برنگشته و می‌گوید: تا آتنا به خانه برنگردد، هیچوقت وارد آن خانه نمی‌شود.
او می‌گوید: آتنای من هنوز زنده است و من برای پیدا کردنش تمام سعی خودم را می‌کنم.
از ماموران شنیده‌ام که وقتی قاتل The Murderer جانی دستش را جلوی دهان آتنا گذاشته بود، آتنا برای اینکه بتواند فرار Escape کند چندین‌بار دست او را گاز گرفته بود، ‌ اما آن نامرد با خفه کردن دخترم اجازه نداده بود که او از کسی کمک بخواهد. صورت دختر نازم سیاه و کبود شده بود و تمام موهایش ریخته بود.
این را می‌گوید و گریه امانش را می‌برد و با شیون و گریه می‌گوید: آتنای من موهایش را خیلی دوست داشت. همیشه به مغازه خاله‌اش که آرایشگر بود می‌رفت و از او می‌خواست که برایش موهایش را سشوار بکشد، اما آن قاتل با ریختن سرکه بر روی جسد دخترم، باعث شد که تمام موهایش بریزد...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است