مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

تصادف مرگبار کامیون و موتور در بزرگراه بسیج


رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از مرگ یک موتورسیکلت‌سوار در تصادف با کامیون در بزرگراه بسیج خبر داد.

منتشر شده در تاریخ 1396/04/26 - 7 ماه پیش
خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از مرگ یک موتورسیکلت‌سوار در تصادف با کامیون در بزرگراه بسیج خبر داد.
سرهنگ محمد رزاقی در گفت‌وگو با ایسنا در این باره گفت: حوالی ساعت ۱۹ امروز یک دستگاه موتورسیکلت در در حال حرکت در مسیر شمال به جنوب بزرگراه بسیج بود که قبل از خیابان ائمه اطهار با یک کامیون تصادف کرد.
وی با بیان این که در پی این حادثه راکب موتورسیکلت نقش بر زمین شد، ادامه داد: بلافاصله عوامل راهور و اورژانس در محل حاضر شده که در بررسی علائم حیاتی راکب ۲۵ ساله از سوی عوامل اورژانس مشخص شد که این جوان جان خود را از دست داده است.
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ افزود: متأسفانه راکب موتورسیکلت فاقد کلاه ایمنی بود.
رزاقی با بیان این که علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهور منطقه ۱۴ در دست بررسی است، گفت: در پی این تصادف ترافیک نیمه‌سنگینی در محل ایجاد شده بود که با حضور عوامل راهور نسبت به روانسازی آن اقدام شد و در حال حاضر مشکل ترافیکی در محل وجود ندارد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است