مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

رسمی؛ توتی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد


فرانچسکو توتی، ستاره ایتالیایی و سابق رم بالاخره رسما از دنیای فوتبال خداحافظی کرد تا دوران جدیدی از زندگی حرفه ای او آغاز شود.

منتشر شده در تاریخ 1396/04/26 - 7 ماه پیش
ورزش سه: فرانچسکو توتی، ستاره ایتالیایی و سابق رم بالاخره رسما از دنیای فوتبال خداحافظی کرد تا دوران جدیدی از زندگی حرفه ای او آغاز شود.
اگرچه در روزهای اخیر اخباری در مورد احتمال بازگشت توتی و حتی انتقال به ژاپن شنیده شد، اما در نهایت این ستاره محبوب رسما از دنیای فوتبال خداحافظی کرده و وارد کادر مدیریتی جالوروسی شد.
توتی در آخرین هفته این فصل سری آ و در دیدار برابر جنوا در فضایی احساسی از فوتبال خداحافظی کرد و حالا قرار است در کنار مونچی و البته دی فرانچسکو به عنوان مدیر ورزشی رم کار خود را آغاز کند.
توتی در این خصوص گفت: "در ابتدای یک ماجراجویی جدید قرار دارم و وارد یک مرحله جدید شده ام. برای تصمیم گیری زمان داشته ام و حالا آماده ام تا همچنان به باشگاه رم خدمت کنم.
پس طبیعتا با گذشت زمان و با حفظ آرامش و اعتماد به نفس،  سعی می کنم نقش جدید خود را فرا گرفته و نکات جدیدی به آن اضافه کنم.
قصد دارم با تمام وجود در دسترس همه بخش ها از جوانان گرفته تا ریاست باشگاه باشم پس طبیعتا به زمان نیاز دارم تا بهترین نقش ممکن را برای خودم پیدا کنم."
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است