مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

سمنان برای میزبانی از زائران امام رضا(ع) آماده است


سمنان- فرماندار سمنان، با اشاره به دهه کرامت و آغاز موج جدید حضور مسافران تابستانی در این شهرستان، گفت: سمنان برای میزبانی از زائران امام رضا(ع) آماده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/04/26 - 7 ماه پیش
به گزارش مجله اینترنتی راه ما، سید عباس دانایی غروب دوشنبه در نشست هماهنگی برگزاری جشن‌های دهه کرامت در فرمانداری سمنان، ضمن اشاره به موج جدید سفرهای تابستانی هم‌زمان با دهه کرامت و میلاد باسعادت امام هشتم، ابراز کرد: باید از این فرصت به‌دست‌آمده در راستای خدمت‌رسانی به زوار ثامن‌الائمه(ع) استفاده کرد.
وی افزود: با همراهی ستاد خدمات سفرهای تابستانی، شرایط برای میزبانی مسافران تابستانی اعم از اسکان، راهنمایی، خدمات و ... آماده است همچنین در دهه کرامت این خدمات ارتقاء خواهند یافت.
رئیس ستاد خدمات سفرهای تابستانی سمنان همچنین اعلام کرد: خادمی ثامن‌الائمه(ع) تنها کار در کفشداری آن حضرت نیست بلکه تسهیل شرایط سفر زائران ایشان نیز می‌تواند اجری اخروی و شوری دنیوی برای همه ما داشته باشد.
دانایی خدمت‌رسانی به زائران امام رضا(ع) را افتخاری برای مردم سمنان دانست و بیان کرد: علاوه بر خدمت‌رسانی به زائران آن امام همام، می‌بایست شرایط برای بهره‌برداری معنوی نیز از دهه کرامت مهیا شود که در این رابطه نیز با همراهی ستاد برگزاری دعای ندبه استان، دستگاه‌های فرهنگی و همچنین خدماتی برنامه‌های خوبی برای این دهه تدارک دیده می‌شود.
وی افزود: نشاط اجتماعی و همچنین ترویج فرهنگ و سبک زندگی رضوی می‌تواند دو هدف برگزارکنندگان مراسم دهه کرامت در سطح شهرستان سمنان باشد.
فرماندار سمنان، گفت: دهه کرامت بهترین فرصت برای اشاعه فرهنگ رضوی در سطح شهرستان است که امیدواریم بتوانیم این فرصت را به یک جریان فرهنگی در جامعه بدل سازیم که تنها مختص به ولادت باسعادت حضرت معصومه(ع) و امام هشتم(ع) نباشد بلکه بتوانیم در طول سال از برکات این دو بزرگوار بهره‌مند شویم. که این امر همت ویژه مسئولان فرهنگی را می‌طلبد.
حجت‌الاسلام عربی رئیس ستاد دعای ندبه استان سمنان نیز در این مراسم، گفت: خادمان بارگاه رضوی از هشتم مرداد ماه به مدت پنج روز وارد استان خواهند شد و مانند سال گذشته از میدان امام رضا تا امامزاده علی ابن جعفر (ع) امامزاده یحیی (ع) و گلزار شهدا مورد استقبال مردم قرار خواهند گرفت.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است