مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

مصطفی هاشمی: امیدوارم ترکش حرف و حدیث‎های تبریز به تهران نرسد


سرمربی تیم بسکتبال مهرام با اشاره به برخی انتقادهای داوری از روند دیدارهای اول و دوم فینال گفت: امیدوارم ترکش این حرف و حدیث‌ها به بازی سوم و چهارم نرسد.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/18 - 13 روز پیش
مصطفی هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر، با تاکید بر اینکه چهار تیم حاضر در مرحله نیمه نهایی لیگ بسکتبال در یک سطح بودند خاطرنشان کرد: ما در مرحله نیمه نهایی با پتروشیمی رقابت کردیم که بنا به گفته اهالی بسکتبال شانس اول قهرمانی بود. رقابت خیلی سختی هم با این تیم داشتیم اما بالاخره موفق شدیم فینالیست شویم. فینالیست شدن در چنین شرایطی تا حدی انگیزه بازیکنان ما را کم کرد در حالی که هنوز طی کردن مرحله اصلی راه باقی مانده است.
وی که تیمش در بازی اول فینال مغلوب شهرداری تبریز شد اما در دیدار دوم به برتری دست یافت، ادامه داد: ساعت ۳ صبح جمعه از بندر امام به تهران رسیدیم و شنبه شب هم برای برگزاری دیدارهای فینال به تبریز رفتیم. البته اینها همه توجیه است، بازیکنان من در رقابت اول فینال مرتکب اشتباهاتی شدند و به همین دلیل نتیجه را واگذار کردند. نمی توانیم چشم مان را روی این حقایق ببندیم.
سرمربی تیم بسکتبال مهرام تصریح کرد: در دیدار دوم فینال بازیکنانم به نسبت بازی اول کمتر مرتکب اشتباه شدند به حدی که حداقل شایسته برد بودند و به آن هم دست یافتند. اما متاسفم که در پایان بازی حرف و صحبت هایی مطرح شد که عملکرد خوب ما و بردمان را زیر سوال برد.
هاشمی با اشاره به این صحبت های مطرح شده مبنی بر اینکه دور دوم فینال با اشتباهات داوری همراه بود که در ثبت نتیجه به سود مهرام هم بی تاثیر نبوده، گفت: نمی دانم چرا اینگونه است؟!؛ وقتی تیمم نتیجه را واگذار می کند خود را مقصر می دانم. وقتی هم می بریم بدهکار می شویم. ظاهرا باید همیشه ببازیم تا همه راضی باشند و اعتراضی مطرح نشود.
وی افزود: همیشه اینطور بود که وقتی می بریم با یک هجمه مواجه می شویم. این هجمه ها طراحی شده است، اینکه تلاش می کنند مجموعه مهرام را زیر سوال ببرند و این انصاف نیست. به نظرم هر فردی اگر نگاهی دقیق و منصفانه به خود و مجموعه اش داشته باشد دلیل خیلی از اتفاقات و نتایج را متوجه خواهد شد، لزومی به انتقاد و زیر سوال بردن دیگری نیست.
مصطفی هاشمی ابراز امیدواری کرد که ترکش این حرف و صحبت ها به بازی سوم و چهارم فینال نرسد.
وی گفت: در تالار آزادی هیچ کسی به دیگری کاری ندارد، نه فشار جمعیت است و نه بی احترامی؛ امیدوارم با این ویژگی ها هیچ مشکلی پیش نیاید و دیدارهای سوم و چهارم فینال به بهترین شکل برگزار شود اما واقعا برایم سوال است که چرا بعضا ۳۹ دقیقه جریان بازی را نادیده می گیرند و فقط یک دقیقه پایانی را ملاک قرار می دهند.
سرمربی تیم بسکتبال مهرام در پایان گفت: به طور حتم دیدارهای سختی با شهرداری تبریز در تهران خواهیم داشت، شهرداری تبریز تیمی است که به معنای واقعی جنسش جور است و این را فقط اهل فن متوجه خواهد شد. این تیم اگر از ما بهتر نباشد بدتر هم نیست. بازی سختی خواهیم داشت.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است