مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

«لواندوفسکی» و رویای بازی کردن در رئال/در انتظار پیشنهاد تابستانی


روبرت لواندوفسکی که از مدت‎ها قبل رویای بازی کردن در رئال مادرید را داشته این بار بیش از پیش امیدوار است تیم اسپانیایی در تابستان برای خریدش اقدام کند.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/18 - 14 روز پیش
به گزارش خبرگزاری مهر، بازی کردن برای تیم فوتبال رئال مادرید آرزوی دیرینه روبرت لواندوفسکی، مهاجم لهستانی بایرن مونیخ بوده است. همیشه یکی از بازیکنانی بوده که وقتی از رئال مادرید صحبت شده اصلا احساساتش را پنهان نکرده است.
سال‌ها گذشته و باز هم احتمالا بازی کردن در سانتیاگو برنابئو چیزی است که او مدام در تصوراتش دارد. او امیدوار است در تابستان پیشنهادی برایش ارائه شود و شانس ترک مونیخ را داشته باشد.
البته که چنین انتقالی نمی‌‎تواند راحت باشد. تنها نکته امیدوار کننده برای او و رئالی‌ها این است که بایرن مونیخ سیاست خاص خودش را دارد و درها را به روی بازیکنی که بخواهد برود نخواهد بست.
لواندوفسکی ۲۹ ساله است و در ماه آگوست ۳۰ ساله خواهد شد. او در رقابت‎های این فصل ۱۸ گل برای بایرن در لیگ زده است و از گل‎های تیمش در لیگ قهرمانان هم ۷ گل سهم او است. همچنین با میانگین ۵۰ بازی در هر فصل او یکی از بازیکنانی است که نشان داده آمادگی بدنی خوبی هم دارد و البته این کار را برای رئال دشوار می‏‌کند، چون بایرن به راحتی از چنین بازیکنی نخواهد گذشت.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است