مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

حفظ آرمان انقلاب اسلامی اولویت اصلی است


اردبیل- فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: در شرایط کنونی حفظ آرمان انقلاب اسلامی اولویت اصلی تمامی اقشار مردمی است.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/18 - 11 روز پیش
به گزارش خبرنگارمهر، جلیل بابازاده پیش از ظهر چهارشنبه در همایش کارگری استان اردبیل به تداوم نقشه های شوم دشمن برای ضربه زدن به نظام اشاره کرد.
وی افزود: در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال جنگ تحمیلی شهدا و رزمندگان در مقابل دشمن ایستادند اما با گذشت چهار دهه از پیروزی انقلاب همچنان ترفند دشمن برای ضربه به نظام ادامه دارد.
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان ادامه داد: در طول حیات انقلاب اسلامی دشمن با تحریم و فشار به دنبال تهدید آرمان های ما بوده اما بصیرت ملت و پیروی از رهبر فرزانه در مقابل تهدیدات ایستادگی کردیم.
بابازاده با اشاره به نقش سپاه و بسیج در دفاع از ارزش های انقلاب اشاره کرد و افزود: ۷۰ درصد شهدا بسیجی بودند و بسیج چتر نجات جامعه در شرایط تهدید و خطر است.
وی تاکید کرد: بسیجی و سپاهی با کمترین ادعا همواره در مقابل دشمن ایستاده و بسیج در واقع نیروی مردمی است که اجازه تجاوز و تعددی به دشمن نمی دهد.
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان افزود: زمانی که دشمن به دنبال تضعیف نظام است باید دفاع جانانه داشت و با بصیرت و تبعیت از شهدا باید در مقابل دشمن ایستاد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است