مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

کار ساخت استقلال پس از دیدار با سپیدرود/ در انتظار سه بازی سخت


تیم فوتبال استقلال تهران که در هفته بیست و سوم لیگ برتر میزبان سپیدرود است، باید بعد از این بازی سه دیدار سخت و حساس خارج از ورزشگاه آزادی را تجربه کند.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/18 - 14 روز پیش
به گزارش خبرنگار مهر، بازی این هفته آبی پوشان تهران و سپیدرود را باید یک زنگ تفریح قبل از سه بازی سخت، سنگین، فشرده و خارج از تهران برای استقلال دانست. شاگردان شفر این شانس را دارند که در بازی با سپیدرود خود را برای این سه بازی حساس آماده کنند.
آبی پوشان پس از دیدار مقابل سپیدرود سه بازی پیاپی خارج از تهران خواهند داشت که دو بازی از این سه بازی خارج از ایران است تا به عینه ثابت شود که روزهای سخت استقلال از راه رسیده است.
شاگردان شفر بعد از دیدار با سپیدرود که ۱۹ بهمن ماه خواهد بود، دو بار در آسیا به میدان خواهند رفت که هر دو دیدار خارج از خانه است. آنها ابتدا ۲۴ بهمن با الریان در قطر دیدار می کنند و سپس در تاریخ اول اسفند به دیدار الهلال خواهند رفت. آبی پوشان سپس در روز چهارم اسفندماه در اهواز به مصاف فولاد می روند تا در یک حد فاصل ۱۱ روزه سه دیدار سخت و سنگین خارج از تهران را تجربه کرده باشند.
آنها سپس در روز دهم اسفند ماه در لیگ برتر مقابل پرسپولیس بازی می کنند که این نخستین بازی آنها بعد از گذشت ۲۱ روز در ورزشگاه آزادی خواهد بود.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است