مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

راه‌های نیمه‌تمام شهرستان دشتی تکمیل می‌شود


دشتی- فرماندار شهرستان دشتی با بیان اینکه تکمیل راه‌های این شهرستان در اولویت است، گفت: در سال آینده تلاش داریم با تزریق به موقع اعتبارات در تکمیل پروژه راه‌های شهرستان دشتی تسریع شود.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/18 - 15 روز پیش
به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله نادری عصر سه‌شنبه در آئین افتتاح سالن ورزشی زیارت ساحلی اظهار داشت: با توجه به اینکه در آینده نزدیک قرار است پارس شمالی راه اندازی شود قطعا باعث توسعه و پیشرفت این منطقه خواهد شد و بخش عمده ای از اشتغال این روستاها مرتفع خواهد شد.
وی با اشاره به بازدید صورت گرفته از برخی پروژه‌های مهم شهرستان باتفاق مدیر طرحهای عمرانی وزارت نفت و نماینده مردم دشتی وتنگستان در مجلس شورای اسلامی افزود: به زودی در روند تعریض محور گزدراز- کردوان‌ها تسریع خواهد شد و مشکل مردم این روستاها حل خواهد شد.
نادری با بیان اینکه با تزریق بخشی از اعتبارات مجددا پروژه پل کاکی-شیخیان فعال خواهد شد، ادامه داد: برای تعریض محور خورموج- لاور و ورودی کاکی از سمت جنوب نیز تصمیمات خوبی گرفته شد.
وی ادامه داد: در سال آینده جهت‌گیری اعتبارات به سمت راه‌ها به خصوص تبدیل آبنما به پل خواهد بود و تلاش داریم با تزریق به موقع اعتبارات در تکمیل پروژه راه‌های شهرستان دشتی تسریع شود.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است