مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

۱۳ فیلم سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در خراسان شمالی اکران شد


بجنورد- معاون هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: طی چهار روز نخست سی و ششمین جشنواره فجر ۱۳ فیلم سینمایی در مرکز استان کران شد.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/18 - 15 روز پیش
ابوالحسن حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در پنجمین روز از جشنواره فیلم فجر دو فیلم «شکلاتی» و «امپراطور جهنم» در سینما گلشن روی پرده می رود.
حیدری افزود: فیلم‌های «شکلاتی» به کارگردانی سعید موفق و «امپراطور جهنم» به کارگردانی پرویز شیخ طادی صبح و بعدازظهر امروز چهارشنبه در سینما گلشن بجنورد اکران می‌شود.
وی تصریح کرد: فیلم «شکلاتی» ساعت ۱۰ صبح امروز چهارشنبه و «امپراطور جهنم» در ساعت ۱۶ اکران می‌شود.
وی اضافه کرد: همچنین فیلم های سینمایی «جشن دلتنگی» به کارگردانی پوریا آذربایجانی در ساعت ۱۸و۳۰ دقیقه و «لاتاری» به کارگردانی محمدحسین محدویان در ساعت ۲۱ شامگاه سه شنبه برای دومین بار در سینما گلشن اکران می شود.
سرپرست معاونت هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی بیان کرد: علاقه‌مندان به تماشای جشنواره فیلم فجر می‌توانند با مراجعه به سایت مربوطه و یا صبح هرروز با مراجعه به گیشه سینما، بلیت مربوط به فیلم‌های همان روز را تهیه کنند.
حیدری بابیان اینکه ۱۶ فیلم فاخر سینمایی کشور طی ایام برگزاری جشنواره فیلم فجر در استان اکران می‌شود، عنوان کرد: این فیلم‌ها هرروز در چهار سانس و در ساعت‌های ۱۰، ۱۶، ۱۸ و ۳۰ دقیقه و ۲۱ روی پرده می‌رود.
به گزارش خبرنگار مهر، سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در خراسان شمالی با اکران ١٦ فیلم فاخر این دوره از جشنواره از ١٤ تا ٢٢ بهمن‌ماه جاری در بجنورد ادامه دارد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است