مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

۲۵۰۰ شهروند البرزی برای خادمیاری آستان قدس رضوی ثبت نام کردند


فردیس - سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان البرز گفت: دو هزار و ۵۰۰ شهروند البرزی برای خادمیاری آستان قدس رضوی ثبت نام کردند.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/18 - 11 روز پیش
به گزارش خبرنگار مهر، عباس قاضی خانی شامگاه سه‌شنبه در آیین افتتاحیه کانون خادم یاران رضوی شهرستان فردیس که در مسجد جامع المهدی این شهرستان برگزار شد، ضمن تبریک دهه فجر، طرح جدید کانون خادم یاران رضوی را رسیدگی به محرومان اعلام کرد و گفت: خادمان امام رضا (ع) می‌توانند با شناسایی محرومان، در راستای رسیدگی به آن‌ها اقدام کنند.
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در ادامه بابیان اینکه خادم یاران رضوی موظف‌اند که به‌صورت ماهیانه به شهروندان محله خود خدمت کنند، تأکید کرد: این افراد در حد توان خود به دیگران کمک می‌کنند.
وی بابیان اینکه خادم یاران پس از دوره آموزشی می‌توانند هر فصل ۱۲ ساعت در حرم امام رضا (ع) به زائران آن حضرت خدمت کنند، خاطرنشان کرد: نذورات نقدی و غیر نقدی شهروندان برای کمک به نیازمندان در کانون خادم یاران رضوی دریافت می‌شود.
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان البرز از ثبت‌نام دو هزار و ۵۰۰ نفر برای خادم یاری در این استان خبر داد و گفت: از این میان ۸۰۰ نفر آموزش‌دیده‌اند و برای ۴۰۰ نفر حکم خادم یاری صادرشده است.
به گفته وی ۹۰ نفر در استان البرز ملبس به خادم یاری امام رضا (ع) هستند.
قاضی خانی با تأکید بر لزوم ترویج فرهنگ و سیره امام رضا(ع) در جامعه، تصریح کرد: برای تحقق این مهم مبلغانی از حوزه‌های علمیه به مساجد اعزام می‌شوند
وی با اشاره به اینکه کانون‌های خادم یاران رضوی به سه دسته حسینیه‌ها، مساجد و کانون‌های تخصصی تقسیم می‌شود، اظهار کرد: در نظر داریم در راستای به عضویت درآمدن افتخاری همه مردم در کانون‌های خادم یاری باهدف محرومیت‌زدایی در جامعه، اقدام کنیم.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است