مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

نمایشخانه مردمی محراب در قم افتتاح شد


قم - نمایشخانه مردمی محراب همزمان با ششمین روز از دهه مبارکه فجر با حضور جمعی از مسئولان استان و هنرمندان در مصلی قدس قم افتتاح شد.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/18 - 12 روز پیش
به گزارش خبرنگار مهر، مراسم افتتاح نمایشخانه مردمی محراب غروب سه‌شنبه با حضور حجت‌الاسلام محمدباقر ولدان مسئول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه قم، عبدالله جلالی رئیس شورای اسلامی شهر قم، حسن مالکی نژاد عضو شورای اسلامی شهر قم و جمعی از علاقه‌مندان به سینما در شبستان مصلای قدس قم برگزار شد.
حجت‌الاسلام ولیدان در این مراسم اظهار داشت: آغاز فعالیت نمایشخانه مردمی محراب در مصلای قدس، لبیکی به مقام معظم رهبری در مورد ایجاد قرارگاه‌های فرهنگی در کشور بود.
وی با بیان اینکه باید از ظرفیت‌های مصلای قدس استفاده کنیم، افزود: مصلای قدس ظرفیت بسیار زیادی دارد و می‌توان از این مکان در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی و هنری استفاده کرد.
مسئول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه قم با بیان اینکه جذاب کردن فضای داخلی مصلای قدس برای جذب جوانان و نسل جوانان ضرورت دارد، خاطرنشان کرد: در حاضر اقدامات مؤثری جهت جذب جوانان در مصلی انجام شده است که برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی و ورزشی از جمله این اقدامات است.
حجت‌الاسلام ولدان با اشاره به تأثیرات مثبت افتتاح نمایشخانه مردمی محراب تصریح کرد: در نظر داریم که نمایش فیلم تنها محدود به ایام دهه فجر نباشد به همین دلیل مقرر شده است تا پس از دهه فجر نیز در هر پنجشنبه، فیلم‌های پیشنهادی در این نمایشخانه اکران شود.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است