مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

رشد ۱۶۴ درصدی گازرسانی به روستاهای اردبیل


اردبیل – مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: از سال ۹۲ تاکنون گازرسانی به ۶۵۶ روستای این استان انجام شده که رشد ۱۶۴ درصدی را نشان می دهد.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/18 - 17 روز پیش
به گزارش خبرنگار مهر، فیروز خدایی شامگاه سه شنبه در تشریح وضعیت گازرسانی به روستاها و شهرهای اردبیل تصریح کرد: در وضعیت فعلی ۲۶ شهر و هزار و ۵۶ روستا از نعمت گاز برخوردار بوده و عملیات گازرسانی به ۳۲۰ روستای دیگر نیز در دست اجرا است.
خدایی با بیان اینکه در بخش خانگی ۴۴ هزار و ۶۰۰ مشترک داریم، ادامه داد: از سال ۹۲ به بعد گازرسانی به ۶۵۶ روستا انجام شده که رشد ۱۶۴ درصدی را نشان می‌دهد.
وی افزود: تعداد مشترکان نیز از سال ۹۲ به بعد با رشد ۳۷ درصدی مواجه است و درصورتی‌که پروژه‌های گازرسانی فعلی روستایی به اتمام برسد، ۹۸ درصد روستاها از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.
مدیر عامل شرکت گاز استان همچنین به گاز رسانی به بیش از هزار و ۳۰۰ واحد صنعتی اشاره کرد و افزود: در دهه فجر امسال نیز گازرسانی به ۳۶ واحد دیگر با اعتباری بالغ‌بر ۲۵ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.
وی با اشاره به تأمین گاز واحدهای صنعتی و تولیدی متقاضی اضافه کرد: در بخش مشترکان خانگی نیز تاکنون نیاز تمامی مشترکان شهری  و ۸۸ درصد از خانوارهای روستایی تأمین شده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان به اجرای هشت هزار و ۷۰۰ کیلومتر شبکه و ۲۲۲ هزار انشعاب اشاره کرد و بیان داشت: گازرسانی به ۶۵ جایگاه سوخت نیز انجام شده است.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است