مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

دو پروژه عمران شهری و اقتصادی در دشتی افتتاح شد


دشتی- فرماندار دشتی گفت: در پنجمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر دو پروژه عمران شهری و اقتصادی با اعتبار بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال در دشتی افتتاح و به بهره برداری رسید.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/16 - 16 روز پیش
به گزارش خبرنگارمهر، عبدالله نادری بعد از ظهر دوشنبه در افتتاح این پروژه ها اظهار داشت: در پنجمین روز از دهه مبارک فجر ۸۲ خیابان، معبر و کوچه با اعتبار ۱۳ میلیارد ریال و حجم ۶۰ هزار مترمربع  در شهر خورموج افتتاح شد.
وی از تلاشهای مجموعه شهرداری و شورای شهر خورموج تقدیر کرد و افزود: این اعتبارات از محل منابع استانی، ارزش افزوده و داخلی شهرداری هزینه شده است.
نادری بیان کرد: با توجه به نزدیک شدن ایام نوروز و وضعیت مطلوب آب هوایی در منطقه می طلبد شهرداری تمام تلاش خود را در جهت زیبا سازی شهر انجام دهد تا چهره شهر تغییر و رضایت مردم افزایش یابد.
وی ادامه داد: مردم خدمات و کارهایی که توسط نظام و دولت در سطح شهرستان صورت گرفته می بینند و قطعا آنها نیز قدردان این زحمات هستند.
نادری اضافه کرد: نگاه دولت به عمران شهری و روستایی یک نگاه ویژه است و در سال آینده نیز توجه ویژه به این موضوع خواهد شد و تلاش داریم اعتبارات را به سمتی هدایت کنیم که اشتغال و رضایت مندی بیشتر مردم را در پی داشته باشد.
فرمانداردشتی همچنین در آئین افتتاح شرکت تولیدی پوشاک پویان پوش دشتی در روستای لاور شرقی نیز گفت: برای اجرای این طرح اقتصادی که زمینه اشتغال ۱۰ نفر از بانوان روستا فراهم کرده بالغ بر دو میلیارد ریال اعتبار توسط بخش خصوصی هزینه شده است.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است