مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

مجمع فدراسیون عشق و ایثار برگزار شد/ خسروی وفا جای دیگری می رود


معاون وزیر ورزش با اشاره پایان مدیریت محمود خسروی وفا در فدراسیون جانبازان و معلولان تاکید کرد که از وی در سنگر دیگری مرتبط با وردش معلولان استفاده خواهد شد.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/16 - 13 روز پیش
به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا داورزنی در پایان مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان که ویاست آن را برعهده داشت، گفت: امروز مجمع فوق‌العاده ای برگزار شد. مجمع امروز مجمع فدراسیون عشق و ایثار بود.
وی ادامه داد: فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان فدراسیونی است که در ۳۵ سال گذشته افراد زیادی کمک کردند تا این مجموعه خوب خدمت کند و به جانبازان سرویس بدهد. اما وظیفه خودم می دانم از ۳۵ سال کار خالصانه خسروی وفا و اقدامات ارزشمندش در این سال ها تشکر کنم.
معاون وزیر ورزش با تاکید بر اینکه خسروی وفا از بدنه ورزش جدا نمی شود، تصریح کرد: آرزوی توفیقات بیشتر برای خسروی وفا دارم و قطعا از وی در سنگر دیگر برای ورزش جانبازان و معلولان استفاده خواهم کرد. به طور حتم خسروی وفا در جای دیگر مرتبط با ورزش معلولان حضور خواهد داشت و ادامه فعالیت می دهد.
داورزنی همچنین انتخاب علی صمیمی را به وی تبریک گفت و تصریح کرد: از سایر دوستان که در انتخابات حضور داشتند، تشکر می کنم. امروز روز سختی برای اعضای مجمع خواهد بود، چون خسروی وفا از این مجموعه جدا می شود تا تمام وقت به کمیته پارالمپیک برود.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است