مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

۱۷۳ واحد مسکونی به مدد جویان کمیته امداد زنجان واگذار شد


زنجان-مدیرکل کمیته امداد استان زنجان، با اشاره به واگذاری ۱۷۳ واحد مسکونی مدد جویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان گفت: سه میلیارد و ۳۲۱ میلیون تومان از محل منابع داخلی هزینه شده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/16 - 16 روز پیش
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از کمیته امداد استان زنجان، هدایت صفری ظهر دوشنبه در مراسم واگذاری ۱۹ واحد مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد  روستایی آق بلاغ، افزود: برای ۲۸ مددجوی این روستا که مسکن آنها نامناسب وقابلیت سکونت نداشت از محل اعتبارات سفر مهندس فتاح رئیس مسکن ساخته شده که ۱۹ واحد از آن همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور استاندار به مددجویان تحویل می‌شود.
وی اظهار کرد: مابقی واحدهای مسکونی در ۱۴ اسفند سال جاری همزمان با تأسیس نهاد مقدس کمیته امداد امام خمینی به صاحبان آنها واگذار خواهد شد و برای هر کدام ازاین خانوارها یک دستگاه یخچال، دوتخته فرش و سایر لوازم با اعتباری بالغ بر ۱۰۴ میلیون تومان از محل سفر رئیس کمیته امداد مساعدت شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به واگذاری ۱۷۳ واحد مسکونی مدد جویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان گفت: به تأمین مسکن واگذارشده به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در ایام دهه فجر امسال سه میلیارد و ۳۲۱ میلیون تومان از محل منابع داخلی این نهاد، کمک بستگان مددجویان و مشارکت خیران هزینه شده است.
صفری گفت: در ۱۰ ماهه امسال دوهزارو ۴۶۷ خدمت در حوزه مسکن و ساختمان به مددجویان تحت حمایت ارائه شده  است که برای این منظور ۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.
وی به اجرای طرح شوق زیارت باهدف اعزام گروه‌های مختلف مددجویی تحت حمایت کمیته امداد به اماکن زیارتی نیز اشاره کرد و گفت: تمامی  ساکنین روستای آق‌بلاغ  از محل اعتبارات سفر مهندس فتاح به کمک هزینه زیارت امام رضا (ع) به مشهد مقدس را دریافت داشتند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است