مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

برنامه‌ای برای برخورد با دراویش نداریم/ دستگیری دراویش دروغ است


رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه هیچ برنامه‌ای برای برخورد با دراویش در تهران نداشته و نداریم، گفت: اخبار و اطلاعات مبنی بر دستگیری یا برخورد با دراویش کاملا دروغ است.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/16 - 17 روز پیش
به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین رحیمی در حاشیه بازدید رئیس پلیس مسکو از پلیس فاتب در جمع خبرنگاران گفت: اخبار و اطلاعات مبنی بر دستگیری یا برخورد با دراویش کاملا دروغ است و رسانه های معاند به این مسائل دامن می زنند.
وی گفت: نه پلیس و نه دادستانی هیچ برنامه ای برای برخورد با دراویش در تهران نداشته و نخواهند داشت.
وی با اشاره به اخباری مبنی بر برخورد با دراویش گفت: این برخورد نیز ناشی از دروغ پراکنی رسانه های معاند بود و یکسری اقدامات هم از سوی برخی افراد که از رافت و رحمت پلیس سوءاستفاده کردند ، صورت گرفته بود.
وی گفت: تاکید می کنیم همه باید قوانین و مقررات را در چارچوب نظام رعایت کنیم.
وی در پاسخ به سوال دیگری درباره مسابقات جام جهانی و برنامه پلیس برای حضور در مسکو گفت: گروه های کارشناسی از پلیس های ایران به مسکو رفتند و مذاکراتی نیز داشته ایم در حال حاضر در حال رایزنی هستیم.
ژنرال سرگئی پلاخیخ رئیس پلیس مسکو نیز در پاسخ به سوالی درباره مسابقات جام جهانی گفت: ما همه آماده سازی ها را انجام داده ایم و تمهیدات بسیاری اندیشیده شده است.
وی گفت: این تمهیدات به ویژه برای برگزاری مسابقات، اسکان توریست ها و موارد لجستیک بوده و قطعا مسابقات با امنیت کامل و به خوبی برگزار می شود.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است