مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

معاون اجرایی نمایشگاه کتاب تهران انتخاب شد


کمیته منتخب شورای سیاستگذاری نمایشگاه کتاب تهران که برای برون رفت نمایشگاه از بحران به وجود آمده فعلی تشکیل شده بود، گزینه نهایی خود را برای تصدی مسئولیت معاونت اجرایی نمایشگاه انتخاب کرد.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/16 - 18 روز پیش
علی‌اکبر اشعری عضو کمیته سه‌نفره منتخب شورای سیاستگذاری سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران که برای تسریع در فرایند تصمیم گیری شورای برنامه‌ریزی و اجرایی صنف تشکیل شده است، در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اعلام این خبر، در این باره توضیحاتی ارائه کرد.
اشعری گفت: اعضای کمیته منتخب شورای سیاستگذاری نمایشگاه کتاب تهران، پس از تشکیل جلسه‌ای چندین ساعته با اعضای شورای برنامه‌ریزی و اجرایی صنف نشر در این نمایشگاه و استماع نظرات دوستان عضو این شورا، نهایتاً از میان دو گزینه نهایی هر دو تشکل صنفی همکار با نمایشگاه، یک گزینه را به عنوان معاون اجرایی نمایشگاه کتاب تهران در دوره سی و یکم آن، انتخاب کرد.
وی بدون نام بردن از منتخب کمیته مذکور برای تصدی مسئولیت معاونت اجرایی نمایشگاه آتی کتاب تهران، تاکید کرد: از آنجا که فردا صبح پنجمین جلسه شورای سیاستگذاری نمایشگاه کتاب تهران برگزار خواهد شد، ما حسب وظیفه محوله که یکی از آنها رعایت امانت در اعلام نام فرد منتخب صرفاً به شورای سیاستگذاری است، در این جلسه ضمن تشریح فرآیند طی شده تا رسیدن به این انتخاب، وی را به شورا معرفی خواهیم کرد.
این صحبت‌های اشعری در حالی مطرح می‌شود که پیشتر همایون امیرزاده سخنگوی شورای سیاستگذاری سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اعلام کرده بود که «مطابق یکی از مصوبات شورا در جلسه چهارم آن، تصمیم کمیته مذکور شامل آقایان شامل آقایان علی‌اکبر اشعری، مهدی فیروزان و فریدون عموزاده‌خلیلی (در خصوص انتخاب معاون اجرایی نمایشگاه کتاب تهران) قطعی و لازم الاجرا خواهد بود».
در همین حال اشعری اضافه کرد: ما در مرحله نهایی و پس از اتمام جلسه با اعضای شورای برنامه‌ریزی و اجرایی صنف نشر در نمایشگاه کتاب تهران، با ۲ گزینه نهایی نیز جلسه مستقلی برگزار کردیم و در نهایت و پس از استماع نظرات هر دو بزرگوار، پس از بررسی‌های نهایی، از میان آنها یک نفر را برای تصدی مسئولیت معاونت اجرایی سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، برگزیدیم.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است