مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

تلاش دشمن برای توقف قطار پیشرفت جمهوری اسلامی ایران


بیرجند- وزیر ارتباطات گفت: شرایط جمهوری اسلامی همواره رو به رشد بوده و دشمن تلاش می کند این قطار پیشرفت را متوقف کند.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/16 - 12 روز پیش
به گزارش خبرنگار مهر، محمدجواد آذری جهرمی بعد از ظهر دوشنبه در شورای اداری خراسان جنوبی ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر، اظهار داشت: امام راحل (ره) با حرکت خود آزادی و آزادگی را به جمهوری اسلامی بخشیدند.
وی بیان کرد: اگر امروز ایران حرفی برای گفتن دارد و در کلام استکبار جهانی نگرانی از ایران همواره وجود دارد  نشان می دهد جمهوری اسلامی توانسته وظیفه خود را به درستی ایفا کند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه دشمن می خواهد نظام را ناکارآمد نشان دهد، عنوان داشت: عده ای نیز در داخل به دنبال این هستند که بدنه داخلی دولت را ناکارآمد نشان دهند اما واقعیت این است که ایران در منطقه و درون خود حرفی برای گفتن دارد و در کشورهای منطقه جمهوری اسلامی نقش ایفا می کند و موضوعات منطقه ای بدون حضور ایران قابل حل نیست.
آذری حهرمی ادامه داد:  39 سال است تهاجم های مختلف در مقابل حرکت هوشمندانه ای که امام راحل آغاز کرد وجود دارد و  اینکه همه آن ها علیه ایران متحد می شوند یعنی حرفی برای گفتن داریم و اقتدار داریم و می خواهند رشد جمهوری اسلامی را متوقف کنند.
وی با بیان اینکه در گذشته در حوزه های بالادستی نفتی جز یک بازار برای حوزه غرب چیز بیشتری نبودیم، افزود: اما امروز در صنایع خودرو، هسته ای، فضایی، نانو و تکنولوژی رشد قابل ملاحظه کرده ایم و دارای رتبه و حرف در دنیا هستیم و در بسیاری از آن ها توانسته ایم روی پای خود بایستیم که البته مشکلات و چالش هایی نیز وجود دارد اما این چالش ها مقدمه رشد است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه شرایط جمهوری اسلامی همواره رو به رشد بوده و طبیعتا دشمن تلاش می کند این قطار پیشرفت را متوقف کند، افزود: اما دشمن موفق نمی شود چون جمهوری اسلامی متکی به پشتیبانی مردم و ولایت فقیه است و با یک نگاه ایدئولوژیک در حال رشد و ترقی است.
وی ادامه داد: همه ما مرهون حرکت هوشمندانه، قدرتمندانه و عالمانه امام راحل هستیم و ایام الله دهه فجر برای این است که یادآوری کنیم کجا بودیم و الان کجا هستیم و بنگریم پیش روی ما چه کارهایی باید انجام دهیم و باید به مردم خدمت کنیم.
آذری جهرمی اضافه کرد: از جمله این مردم، مردم خراسان جنوبی هستند مردمی که همواره با مشکلات مختلفی روبه رو بودند و حق دارند از رفاه و امکانات بیشتری برخوردار باشند.
وی با اشاره به اینکه این استان دارای محصولات منحصر به فرد در سطح دنیا است و با بحران های متعددی دست و پنجه نرم می کند، بیان کرد: وقتی استانی که شاکله آن وابسته به کشاورزی است با بحران خشکسالی و بی آبی روبه رو است دچار مشکلات زیادی می شود.
خبر در حال تکمیل..............
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است