مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

افتتاح و کلنگ زنی ۲۲ پروژه محرومیت زدایی در مازندران


ساری - ۲۲ پروژه محرومیت زدایی به مناسبت دهه فجر و با حضور استاندار مازندران افتتاح و کلنگ زنی شد.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/16 - 13 روز پیش
به گزارش خبرنگار مهر، محمد آهنگران جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه کربلا عصر دوشنبه در حاشیه افتتاح و کلنگ‌زنی ۲۲ پروژه محرومیت زدایی به مناسبت یوم‌الله ۲۲ بهمن با هزینه ۳ میلیارد تومان خاطرنشان کرد: انجام این پروژه‌های عمرانی با مشارکت مردم، دستگاه‌های اجرایی و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه کربلا بوده است.
جانشین قرارگاه پیشرفت ابادانی سپاه کربلا، با بیان اینکه این پروژه‌ها در سه دهستان پشت‌کوه شهرستان ساری، دهستان سه‌هزار تنکابن و دهستان شهدای هزارجریب بهشهر بوده است، افزود: به‌صورت نمادین همه پروژه‌ها در دهستان پشت کوه افتتاح شده است.
وی از جمله این پروژه‌های عمرانی به احداث، احیا و لایروبی قنات، احداث خانه‌محروم و غسالخانه، احداث جاده دسترسی خاکی و اسفات، احداث کانال هدایت آب کشاورزی و انتقال برق به باغات برای آبیاری تحت فشار اشاره کرد و افزود: از مجموع سه میلیارد تومان هزینه، یک‌ونیم میلیارد از جانب سپاه و یک‌ونیم میلیارد نیز از جانب دولت و مرم بوده است.
آهنگران با اشاره به اینکه سپاه طرح محرومیت‌زدایی ۱۲۰ دهستان کشور با ضریب محرومیت بالای هفت را در دستور کار قرار دارد، افزود: قرارگاه پیشرفت و آبادانی کربلا نیز معین محرومیت‌زدایی در این سه دهستان استان مازندران بوده که ضریب محرومیت آنها بالای ۷ است.
جانشین قرارگاه  پیشرفت سپاه کربلا با بیان اینکه این پروژه‌ها برای سال ۹۶ بوده است و ظرف سه سال آینده در این سه دهستان، پروژه‌های دیگری نیز خواهیم داشت، ادامه داد: علاوه بر پروژه‌های عمرانی، این قرارگاه در حال پیگیری مباحث فرهنگی، بهداشت و سلامت و تعلیم و تربیت نیز بوده تا بتوانیم شاخص‌های محرومیت را برطرف کنیم.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است