مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

افتتاح ۱۹ پروژه اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای زنجان


زنجان-مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان از افتتاح و بهره برداری ۱۹ پروژه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در دهه مبارک فجر بااعتباری بالغ‌بر ۲۸۰ میلیارد ریال خبرداد.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/16 - 13 روز پیش
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از ادراه کل حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان ایرج دست‌نشان ظهر دوشنبه در مراسم بهره‌برداری از پروژه  روکش آسفالتی محور سلطانیه به خدابنده گفت: هدف از اجرای پروژه این  بهبود عبور و مرور و افزایش سطح سرویس و ایمنی جاده در این محور است.
وی اظهار کرد: طول این پروژه شش کیلومتر و عرض پروژه ۱۱ کیلومتر وازمحل اعتبارات ملی و استانی و با هزینه کرد ۲۰۰۰۰ میلیون ریال و با نظارت اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان انجام‌شده است.
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان از افتتاح و بهره برداری ۱۹ پروژه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان در دهه مبارک فجر
 بااعتباری بالغ‌بر ۲۸۰ میلیارد ریال خبر داد.
دست نشان ابراز کرد: پروژه روشنایی ضلع غربی آزادراه زنجان – تبریز روبروی باغ حسینیه به طول حدود ۲ کیلومتر، تهیه و نصب بلوک مفصلی به طول حدود ۱.۵ کیلومتروبا هدف کاهش شدت تصادفات ناشی از خروج وسایل نقلیه از مسیر، همچنین ساختمان‌های پیش ساخته پاسگاه پلیس راه زنجان – ابهر، زنجان – میانه و زنجان – بیجار ازجمله پروژه‌های مهم این اداره هستند که درایام مبارک دهه فجر افتتاح و یا بهره برداری می‌شوند.
مدیرکل راهداری و حمل وجاده ای استان زنجان تصریح کرد: مجمتع امداد و نجات پاپایی با زیربنای ۶۸۰ مترمربع  و اعتباری معادن ۱۰ هزار میلیون ریال در کیلومتر ۲۲ محور زنجان – بیجار  و سوله نمک نیک پی با زیربنای ۸۴۰ مترمربع و اعتبار هزینه شده ۷ هزار میلیون ریال در کیلومتر ۳۵ محور زنجان – میانه از دیگر پروژه‌هایی است که در این ایام افتتاح می‌شود.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است