مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

تقویت زیرساختهای امدادی در سراسر کشور لازم و ضروری است


سنندج - دبیر کل سازمان هلال احمر گفت: تقویت زیرساختهای امداد در کشور برای جلوگیری از آسیب های احتمالی یکی از نیازهای لازن و ضروری است.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/16 - 18 روز پیش
به گزارش خبرنگار مهر، محمود محمدی نسب ظهر امروز در آیین افتتاح پایگاه امداد هوایی جمعیت هلال احمر استان کردستان که در محل این پایگاه در فرودگاه سنندج برگزار شد، گفت: در تلاش بوده که در تمام استان ها چنین امکاناتی فراهم شود.
دبیر کل جمعیت هلال احمر عنوان کرد: فراهم نمودن چنین امکانات و تجهیزاتی برای تمامی استان ها تا له حال برای جمعیت هلال احمر ممکن نبوده اما کردستان جزو ۱۰ استان کشور است که صاحب پایگاه هوایی شده است.
وی گفت: هر اندازه زیر ساخت های امدادی کشور تقویت شوند از آسیب های پیش بینی شده کم می شود.
محمدی نسب با بیان اینکه جمعیت هلال احمر وابسته به نیرو های مردمی است، افزود: این سازمان رابطه استخدامی با افرادی که لباس هلال احمر بر تن دارند، ندارند.
دبیر کل سازمان هلال احمر اظهار کرد: داوطلبان هلال احمر زمانی از زندگی خود را برای کمک به مردم و اهداف خدا پسندانه در خدمت سازمان هستند.
وی گفت: عموماً در تامین تجهیزات مورد نیاز نیروها با مشکل برخورده و با این وجود توان جذب و تشکیل تیم های بیشتری وجود ندارد.
محمدی نسب افزود: آمار نیرو های انسانی جمعیت هلال احمر استان قابل چند برابر شدن است اما از لحاظ تامین تجهیزات این نیرو ها با مشکل مواجه بوده و همین مسئله مانع جذب نیرو های بیشتری در سازمان می شود.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است