مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

اصحاب رسانه بیجار دارای خط فکر ولایی و انقلابی هستند


بیجار- امام جمعه بیجار گفت: خوشبختانه اصحاب رسانه بیجار دارای خط فکر ولایی هستند و از موفقیت های این قشر است که موضوعی را بزرگ نمایی نمی کنند و باب میل شخصی قلم نمی زنند.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/16 - 14 روز پیش
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مرادی ظهر امروز در جریان دیدار با اصحاب رسانه بیجار ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و تسلیت ایام فاطمیه (س) به اهمیت فعالیت اصحاب رسانه اشاره کرد و اظهار داشت: اصحاب رسانه بیجار دارای خط فکری ولایی هستند و این نعمتی بزرگی است که باید قدردان آن باشیم.
حجت الاسلام مرادی در ادامه با اشاره به آیه قرآن که خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی دهد مگر اینکه خودشان بخواهد، گفت: این قضیه در ایران اسلامی به زیبای رقم خورد و مردم حول محور رهبری امام خمینی (ره) تجمع کردند و برای تغییر سرنوشت خفت بار دوران ستم شاهی پایان اعتراض کردند و به آن پایان دادند و زندگی همراه با عزت و سربلندی را به دست آوردند.
وی به رشادت های صورت گرفته در پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و بیان داشت: برای بدست آمدن این انقلاب زن ها و مردان زیادی زحمت کشیدند، و با اراده مردم و رهبری بنیانگذار کبیر انلاب ملت دارای استقلال آزادی و جمهوری اسلامی شدند.
امام جمعه شهرستان بیجار همچنین به وضعیت رسانه ها و خبرنگاران در قبل و بعد از انقلاب اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: جمعی زیادی از اصحاب رسانه بعد از پیروزی انقلاب شکر گزار این نعمت الهی هستند و قدر این آزادی را می دانند و برای پاسداری از این نعمت الهی هم زحمت می کشند.
حجت الاسلام مرادی یکی از موفقیت های اصحاب رسانه انتقال اخبار درست و به موقع  دانست و عنوان کرد: از موفقیت های اصحاب رسانه که جای بسی شکر دارد این است که موضوعی را بزرگ نمایی نمی کنند و باب میل شخصی قلم نمی زنند و اتفاق افتاده که اخبار شما موجب ناراحتی برخی شده است اما تعهد شما موجب بیان نوشتن وقایع شده است.
خطیب جمعه بیجار دفاع از ارزش های دینی را از وظایف مهم خبرنگاران بسبجی دانست و گفت: مسئولان در پیشگاه خدا و مردم باید جوابگو باشند و در قبال مسئولیتشان باید کار کنند.
امام جمعه شهرستان بیجار با تاکید بر رفع مشکلات مردم خطاب به مسئولان تاکید کرد: مسئولان در خدمت نظام باشند و تا حد توان برای رفع مشکلات مردم  سعی و تلاش کنند و مدیری موفق مدیری است که بدون وقفه برای رفع مشکلات مردم کار کند.
وی با تاکید بر اینکه ثبات مدیریتی در شهرستان را لازمه پیشرفت می دانم، گفت: اما کم کاری مسئولان به هیچ وجه قابل قبول نیست.
حجت الاسلام مرادی تصریح کرد: مسئولان ادارات باید قدردان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشند و دست از کم کاری بردارند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است