مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

بهره برداری از معدن و کارخانه تولیدی شن و ماسه ایوان آغاز شد


ایلام-رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان ایلام از آغاز به کار معدن و کارخانه تولید شن و ماسه کوهی در شهرستان ایوان خبر داد.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/16 - 13 روز پیش
به گزارش خبرنگار مهر، یارالله نصیری امروز در آیین بهره برداری از این واحد تولیدی که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری و مدیران و مسئولان محلی برگزار شد، اظهار داشت: این کارخانه بر اساس پتانسیل معدنی منطقه، تولید مصالح ساختمانی با کیفیت و همچنین ایجاد ارزش افزوده و فرآوری مواد معدنی دراستان راه اندازی شده است.
وی تصریح  کرد: ظرفیت تولید شن و ماسه این شرکت سالانه ۱۲۰ هزار تن است.
نصیری با اشاره به معدن مورد استفاده اضافه کرد: معدن سنگ آهک این واحد صنعتی با ذخیره قطعی ۳ میلیون و ۳۵۵هزار تن سالیانه ظرفیت استخراج ۹۰ هزار تن مواد اولیه مورد نیاز کارخانه را دارا است که براساس آمار و ذخیره یابی صورت گرفته، پیش بینی می شود تا ۳۵ سال مواد اولیه مورد نیاز این شرکت قابل تامین است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام با اشاره به حجم سرمایه گذاری  انجام شده در این طرح تصریح کرد: مجموع سرمایه گذاری در بخش معدن و همچنین احداث کارخانه رقمی معادل ۲۳ میلیارد ریال است.
نصیری ادامه داد: برای اجرای این پروژه مبلغ ۵ میلیارد ریال تسهیلات از محل کمک های فنی اعتباری وزارت صنعت، معدن وتجارت با عاملیت بانک صنعت ومعدن پرداخت شده است. وی بیان داشت: در بخش معدن ۷ نفر و در فاز کارخانه تعداد ۱۰ نفر مشغول به کار شده اند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است