مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

برگزاری ویژه‌ برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر در ۲۸۰ مسجد زنجان


زنجان-مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان از برگزاری ویژه‌برنامه های گرامیداشت ایام الله دهه فجردر ۲۸۰ مسجد استان زنجان خبر داد و گفت: ویژه‌ برنامه هایی نیز در ۴۰هیئت مذهبی استان برگزارمی شود.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/16 - 17 روز پیش
حجت‌الاسلام مسعود صفی یاری در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکید بر لزوم معرفی و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در جامعه، افزود: این ایام بهترین فرصت برای بیان دستاوردهای نظام در عرصه‌های مختلف  است.
وی از برگزاری ویژه‌برنامه‌های گرامیداشت ایام الله دهه فجر در ۲۸۰ مسجد استان زنجان خبر داد و گفت: ویژه برنامه‌های نیز در ۴۰ هیئت مذهبی استان برگزارمی شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه ویژه برنامه‌های به مناسبت گرامیداشت دهه فجر با برنامه‌ریزی و مدیریت اداره تبلیغات اسلامی برگزار خواهد شد، گفت: برنامه‌های ویژه گرامیداشت انقلاب اسلامی توسط ۶۷ مبلغ در روستاهای استان برگزار می‌شود.
صفی یاری برگزاری گفتمان دینی با محوریت انقلاب اسلامی به مدت ۱۰ روز در مساجد استان، برگزاری نشست تبیینی توسط ائمه جماعت، برگزاری پنج محفل طلیعه نور، برگزاری نمایشگاه قرآن با رویکرد قرآن و انقلاب اسلامی، برگزاری محافل انس با قرآن کریم، برگزاری نمایشگاه مجازی نذر ماندگار، توزیع بیش از ۳۰۰ جلد قرآن کریم در مراکز قرآنی مناطق محروم را از برنامه‌های مهم دهه فجر در استان اعلام کرد.
وی از افتتاح دو باب خانه عالم و خانه قرآنی شهری و روستایی در استان زنجان در ایام‌الله دهه فجر خبر داد و افزود: در این ایام از خانواده‌های معظم شهدای انقلاب و مدافع حرم قدردانی و تقدیر خواهد شد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان یاد آور شد: در این راستا در بیش از ۴۵ مدرسه استان زنجان ۱۳۵ گفتمان دینی با محوریت اقتصاد مقاومتی،  آسیب‌های اجتماعی، سواد رسانه‌ای و فضای مجازی برگزار می‌شود و در برگزاری این گفتمان‌ها بیش از ۸۰  مبلغ فعالیت خواهند داشت.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است