مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

حریق هتل ناصر شهر نجف جان دو زائر استان مرکزی را گرفت


اراک- سرپرست حج و زیارت استان مرکزی گفت: آتش سوزی شامگاه روز گذشته در هتل ناصر شهر نجف عراق، جان دو بانوی زائر استان مرکزی را گرفت.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/16 - 13 روز پیش
به گزارش خبرگزاری مهر، ابراهیم محمودی اظهار داشت: این حادثه آتش سوزی شامگاه یکشنبه(پانزدهم بهمن ماه) در هتل ناصر در خیابان مدینه شهر نجف اشرف که محل اسکان تعدادی از زائرین ایرانی بود، رخ داد و دو تن از زائران این استان به نام های طاهره عالیخانی و گوهره احمدی جان خود را از دست دادند.
سرپرست حج و زیارت استان مرکزی ادامه داد: بنا بر آخرین اطلاعات رسیده بر اثر این آتش سوزی سه نفر از زائران این استان نیز مصدوم شدند.
محمودی بیان کرد: مصدومان این حادثه به نام های محمدعلی قاسمی، اسماعیل خالدی و شوکت رضایی خوشبختانه نجات یافتند و هم اکنون از بیمارستان مرخص شده اند.
سرپرست حج و زیارت استان مرکزی خاطرنشان ساخت: این زائران با کاروان های خارج از پوشش سازمان حج و زیارت و به صورت گروهی و در قالب بسته های ارزان قیمت به کشور عراق اعزام شده بودند.
وی توصیه کرد با توجه به شرایط خاص کشور عراق، متقاضیان برای سفر به عتبات عالیات تنها از طریق کاروان های رسمی تحت پوشش سازمان حج و زیارت اقدام کنند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است