مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

مسابقات انتخابی بوکس نوجوانان و جوانان گیلان برگزار می شود


رشت- رئیس هیئت بوکس گیلان از برگزاری مسابقات انتخابی بوکس رده های سنی نوجوانان و جوانان استان گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر در رشت خبرداد.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/16 - 15 روز پیش
امین قاسمی پور در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه مسابقات انتخابی تیم های بوکس رده های سنی نوجوانان و جوانان گیلان در رشت برگزار می شود، اظهار کرد: این مسابقات به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر به مدت دو روز برگزار می سود.
وی افزود: مسابقات انتخابی نوجوانان و جوانان بوکس گیلان در راستای شناسایی نفرات برتر در این رشته برای شرکت در اردوی آمادگی است.
رئیس هیئت بوکس گیلان با اشاره به تاریخ گذشته برگزاری این مسابقات در روزهای ۷ و ۸ بهمن ماه و لغو آن به دلیل بارش برف، گفت: با توجه به مساعد شدن شرایط این مسابقات در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ۱۸ و ۱۹ بهمن ماه جاری برگزار می شود.
وی با بیان اینکه مسابقات به میزبانی هیئت بوکس شهرستان رشت و در سالن بوکس واقع در پیرسرا برگزار می شود، خاطرنشان کرد: این مسابقات در رده سنی نوجوانان در ۱۳ وزن (٤٤ تا ٤٦- ٤٨- ٥٠- ٥٢- ٥٤- ٥٧- ٦٠- ٦٣- ٦٦- ٧٠- ٧٥- ٨٠ و٨٠+) و در رده سنی جوانان نیز در ۱۰ وزن (۴۶ تا ۴۹، ۵۲، ۵۶، ۶۰، ۶۴، ۶۹، ۷۵، ۸۱، ۹۱ و ۹۱+) برگزار می شود.
قاسمی پور با اشاره به اینکه قوانین مسابقات نیز براساس قوانین فدراسیون است، یادآورشد: مسابقات در رده سنی نوجوانان در سه راند ٢ دقیقه ایی و با یک دقیقه استراحت بین هر راند و در رده جوانان نیز در ۳ راند ۳ دقیقه ای برگزار می شود.
وی با تأکید براینکه پشتوانه سازی و شناسایی استعدادهای جدید در این رشته از جمله اهداف برگزاری این مسابقات است، اظهار کرد: تلاش شده تا با برگزاری مسابقات بیشتر و حضور بوکسورها در میدان مسابقه آنها را برای شرکت در رقابت های کشوری و حتی حضور در ترکیب تیم ملی آماده کنیم.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است