مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

تعامل رسانه ای شبکه قرآن و معارف با آستان قدس رضوی


در دیدار معاون ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی با مدیر شبکه قرآن و معارف سیما بر تعامل تلویزیونی و رسانه ای فیمابین تاکید شد.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/16 - 13 روز پیش
به گزارش خبرگزاری مهر، سید نظام الدین موسوی معاون ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی با حضور در ساختمان شبکه قرآن و معارف سیمای جمهوری اسلامی ایران با دکتر محمدزاده مدیر شبکه دیدار و گفتگو کرد .
در ابتدای این دیدار محمد زاده ضمن خوش آمدگویی به مراسم ها و پوشش رسانه ای آن در حرم مطهر اشاره کرد و گفت : این نوع اتفاقات نباید فقط در مناسبتها و مراسم های ملی مذهبی باشد بلکه باید دائمی و نباید در وقت خاص متمرکز باشد.
وی افزود: استفاده از ظرفیت خوب سخنران های مذهبی حرم و تشکیل شورای محتوایی جهت هماهنگی و بهره گیری مناسب از لوکیشن های مذهبی حرم مطهر در طول سال مورد توجه ما می باشد.
مدیر شبکه قرآن و معارف سیما به ایجاد فعالیتهای نو در حرم مطهر اشاره کرد و گفت :  به عنوان یک کار پیش تازانه با توجه به تقارن وفات پیامبر گرامی اسلام با امام رضا (ع)، می توان المان های  نبوی را در حرم مطهر ایجاد گردد .
در ادامه این دیدار سید نظام الدین موسوی معاون ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی ضمن تقدیر از رسانه ملی و شبکه قرآن و معارف سیما به جهت پوشش مطلوب مراسم ها و فعالیتهای حرم گفت : پوشش رسانه ای سال تحویل و مراسم نقاره زنی با توجه به شب شهادت بودن مورد توجه رسانه ملی قرار گیرد.
موسوی هماهنگی جهت  انعکاس نماز جماعت های حرم در شبکه های سیما را مد نظر قرار داد و افزود : روزانه بیش از ۱۲ نماز جماعت در حرم برگزار می گردد که برخی با حضور علما درجه یک مملکت اقامه می شود که باید از این ظرفیت در رسانه ها بخوبی استفاده گردد.
وی ضمن بیان اینکه حرم مطهر بهترین مکان جهت تجلیل از شاعران و قرآنیان می باشد اظهار داشت : استفاده از تصاویر رواق ها و پرداختن به بخش های مختلف آستان همچون زائر سرا که روزانه ۳۵ هزار غذای حضرتی توزیع می شود برای تهیه مستند مذهبی مناسب می باشد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است