مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

اتکا به شهریه‌ در آینده دانشگاه آزاد جایی ندارد


معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اتکا به بودجه شهریه‌ای در آینده این دانشگاه جایی نخواهد داشت.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/16 - 16 روز پیش
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، عبدالرسول پورعباس با بیان اینکه دانشگاه‌های برتر دنیا نه تنها تولید کننده علم، بلکه فروشنده علم و فناوری نیز هستند، گفت: اتکا به بودجه شهریه‌ای در آینده دانشگاه آزاد اسلامی، جایی ندارد.
وی افزود: پس از پشت سر گذاشتن دوران توسعه عمرانی و گسترش کمی امکانات دانشگاه، باید بر روی شاخص‌های دیگری همچون مدیریت نیروی انسانی و بهره‌وری بهینه از امکانات و پتانسیل‌ها در مسیر فروش فناوری تمرکز کرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی با انتقاد از برون ‌سپاری برخی خدمات این دانشگاه، گفت: دانشگاه‌ها می‌توانند با هم‌اندیشی و بررسی امکانات و پتانسیل‌های خود، راه را برای بهره‌برداری بهینه از نیروهای مستعد، پژوهشگران و دانشجویان خود هموار کرده و در راستای اشتغال‌زایی و درآمدزایی حرکت کنند.
پورعباس تاکید کرد: طراحی و راه‌اندازی سامانه‌های یکپارچه برای کل واحدهای این دانشگاه مورد توجه است و براساس آن فرآیندها یکپارچه خواهد شد.
وی عنوان کرد: ایجاد اشتغال برای دانش‌آموختگان یکی از اهداف این دانشگاه است.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی خواستار بازنگری در قوانین دست و پاگیر و چابک سازی آن در راستای تسهیل فرآیندها در بدنه این دانشگاه شد و گفت: همه زحمت‌کشان این مجموعه در منافع آن سهیم هستند و در این راستا، حرکت به سمت منابع جدید و هم‌افزایی دانشگاه به سود تمامی فعالان است.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است