مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

۴۹۱۰ میلیارد ریال پروژه بنیاد مسکن استان دهه فجر ۹۶ افتتاح می شود


تبریز – مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی از افتتاح پروژه های عمرانی و بهسازی این نهاد در دهه فجر امسال و با چهار هزار و ۹۱۰ میلیارد ریال اعتبار خبر داد.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/16 - 16 روز پیش
به گزارش خبرنگار مهر، حافظ باباپور پیش از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی در دهه فجر امسال اظهار داشت: در این ایام بخشی از پروژه های عمرانی و نیز طرح ویژه بهسازی و مقاوم سازی مساکن این نهاد با چهار هزار و ۹۱۰ میلیارد ریال اعتبار در مناطق مختلف استان مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.
وی ادامه داد: بر همین اساس هشت هزار و ۶۰۰ واحد مقاوم سازی شده روستایی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت که برای اجرای این پروژه ها در مجموع چهار هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است و علاوه بر آن ۵۱۰ سند مالکیت روستایی، ۴۷ سند شهری و نیز ۲۱ سند مالکیت به صاحبان واحدها تحویل داده می شود.
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی همچنین از اجرای ۷۸ میلیارد ریال طرح آسفالت ریزی از نحل اعتبارات قیر رایگان نیز خبر داد و گفت: دهه فجر امسال طرح های هادی ۲۱ روستای آذربایجان شرقی نیز افتتاح می شود که اعتبار هزینه شده برای اجرای آنها نیز ۱۱۰ میلیارد ریال بوده است.
باباپور در بخش پایانی سخنان خود خاطر نشان کرد: از مجموع چهار هزار و ۹۱۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده برای طرح های دهه فجر بنیاد مسکن استان، ۱۱۰ میلیارد ریال مربوط به طرح های عمرانی این نهاد همچون آسفالت ریزی با قیر رایگان و طرح های هادی روستایی بوده و چهار هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال نیز در بخش طرح ویژه بهسازی و مقاوم سازی مسکن هزینه شده است.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است