مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

توجه به صنایع «های تک» در اولویت است


ساوجبلاغ - استاندار البرز گفت: البرز در دولت دوازدهم گاهم های خوبی در حوزه صنعت برداشته که توجه به صنایع های تک در صدر این اقدامات قرار دارد.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/16 - 13 روز پیش
به گزارش خبرنگار مهر، محمدعلی نجفی در مراسم افتتاح فاز دوم پالایشگاه غلات یک واحد صنعتی واقع در شهرستان ساوجبلاغ که صبح دوشنبه برگزار شد، بابیان اینکه مسئولان کشوری عنایت ویژه‌ای به حمایت تولیدات صنایع «های تک» دارند، اظهار کرد: البرز در دولت دوازدهم گاهم های خوبی در حوزه صنعت برداشته که توجه به صنایع های تک در صدر این اقدامات قرار دارد.
وی با اشاره به عملکرد ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به‌موجب افزایش اشتغال و کاهش بیکاری، افزود: امروز البرز در بحث استفاده از منابع رونق تولید از جایگاه بیست و هفتم به رتبه نخست ارتقا پیداکرده است.
استاندار البرز  تصریح کرد: میزان اشتغالی که دولت برای البرز در نظر گرفته بود ۳۳ هزار شغل بود اما طی پنج ماهه اخیر بستر اشتغال ۴۰ هزار و ۵۰۰ نفر فراهم‌شده که امیدواریم این رقم به سقف ۵۰ هزار نفر برسد، همچنین پیش‌بینی می‌شود امسال اشتغال دولت در کشور به بالای یک‌میلیون و ۲۰۰ هزار نفر برسد.
وی با تأکید بر اینکه بیش از ۱۰ موسسه علمی و تحقیقی در البرز وجود دارد که ظرفیت عظیمی برای این منطقه محسوب می‌شود، گفت: البرز درصدد است جز پنج استان نخست کشور در تمامی بخش‌ها باشد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است