مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

«جشن دلتنگی» فضای مجازی را در قالب اثر هنری به تصویر کشیده است


سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس درباره فیلم «جشن دلتنگی» به کارگردانی پوریا آذربایجانی بیان کرد در این فیلم فضای مجازی در قالب یک اثر هنری به تصویر کشیده شده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/16 - 16 روز پیش
به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام احد آزادی خواه سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس بعد از تماشای فیلم «جشن دلتنگی» با مثبت ارزیابی کردن فیلم گفت: به نوعی می توان فیلم «جشن دلتنگی» را اثری دانست که برای اولین بار فضای مجازی را در قالب  یک اثر هنری نشان داده است.
وی ادامه داد: طنزی که در فیلم وجود دارد و داستانی که فیلم تعریف می کرد به خوبی به آسیب های فضای اجتماعی پرداخته بود و بیننده به یک نتیجه مطلوب درباره این فضا می رسد. فیلم نیز قضاوت و داوری کاملا درست و معتدلی درباره فضای مجازی دارد.
آزادی خواه ادامه داد: فیلم «جشن دلتنگی» نشان داد که می توان درباره فضای مجازی فیلم های خوبی ساخت و این فیلم از لحاظ هنری عالی بود.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در پایان گفت: فیلم وجوه هنری خوبی دارد و بازی بازیگران و تصویربرداری فیلم نیز بسیار خوب بود و در اکران نیز می تواند مخاطب و بیننده را راضی و قانع کند. «جشن دلتنگی» یک فیلم فرهنگی و جذاب است که واقعیت عینی جامعه را مانند یک شاهکار نشان داده است و امیدوارم داوران به بخش های مختلف فیلم توجه کنند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است