مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

۱۴پروژه حوزه برق در سرخه افتتاح شد


سرخه - فرماندار سرخه ضمن اشاره به سفر یک روزه استاندار سمنان به این شهرستان گفت: در این سفر ۱۴پروژه در حوزه برق شهری و روستایی شهرستان با اعتبار ۷۵۱ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/15 - 17 روز پیش
علی مویدی زاده در حاشیه سفر استاندار سمنان به سرخه و در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به افتتاح طرح های عمرانی و اقتصادی این شهرستان، بیان کرد: ۱۴پروژه حوزه برق در سرخه افتتاح می شود که برای آنها ۷۵۱ میلیون و ۱۱۰هزار تومان هزینه شده و از جمله آنها می توان به تامین روشایی شهرک صنعتی با اعتبار ۱۰۲میلیون تومان اشاره کرد.
وی افزود: احداث شبکه برق از کارخانه آرد با اعتبار ۱۲۳میلیون تومان، اصلاح و بهسازی شبکه برق صالح آباد با اعتبار ۸۲میلیون تومان، نصب پنج دستگاه سنسور در سطح شهر سرخه با اعتبار ۶۹ میلیون و ۸۰۰هزار تومان، نصب ترانس در جاده مومن آباد با اعتبار ۵۶میلیون و ۲۰۰هزار تومان، اصلاح و بهسازی خط انتقال روستای مومن آباد با اعتبار ۵۲میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و ... از دیگر طرح های انتقال برق در سرخه هستند که امروز با حضور استاندار سمنان به طور متمرکز افتتاح شد.
فرماندار سرخه گفت: احداث شبکه فشار متوسط و نصب ترانس برای دوربین های کنترل ترافیک در محور مومن آباد-افتر با اعتبار ۴۸میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، نصب روشنایی بلوار کشاورز شهر سرخه با اعتبار ۴۶میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، احداث شبکه فشار ضعیف مسکن مهر با اعتبار ۴۲میلیون و ۵۰۰ هزار تومان از دیگر طرح هایی هستند که امروز افتتاح شدند.
مویدی زاده تاکید کرد: با حضور استاندار سمنان همچنین در حوزه برق سرخه طرح های احداث شبکه و نصب ترانس جاده عبدل آباد، نصب ریکلوتور در روستای لاسجرد ابتدای جاده ایج با اعتبار ۳۹میلیون تومان، احداث شبکه فشار متوسط و نصب ترانس شهرک صنعتی با اعتبار ۳۰میلیون و ۸۰۰هزار تومان و نصب ترانس روستای لاسجرد ابتدای جاده ایج با اعتبار ۲۰میلیون تومان و نصب ترانس بلوار امام رضا(ع) روستای مومن آباد با اعتبار ۱۱ میلیون تومان افتتاح شدند.
وی افزود: احداث شبکه متوسط هوایی دو مداره به طول یک هزار و ۷۰۰ متر و با اعتبار ۹۴ میلیون تومان نیز از جمله طرح های برق سرخه بود که کلنگ آغاز عملیات اجرایی آن بر زمین خورد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است