مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

حوزه درمان تأمین اجتماعی از دستاوردهای انقلاب است


زنجان-مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: درمان تأمین اجتماعی از دستاوردهای انقلاب است و از اساس این مجموعه بعد از انقلاب ایجادشده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/15 - 17 روز پیش
به گزارش خبرنگار مهر،  علی محمدی ظهر یکشنبه در نشست خبری با خبرنگاران در محل معاونت درمان تأمین اجتماعی استان زنجان،  افزود: خوشبختانه بعد از انقلاب خدمات بسیار ارزنده‌ای در بخش درمان استان زنجان انجام‌ و این مهم در دولت یازدهم بهتر و باکیفیت شده است.
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان زنجان گفت: طی ۱۰ ماهه سال جاری ۸۷۰ هزار نفر به مراکز درمانی تأمین اجتماعی استان زنجان مراجعه کرده‌اند که از این تعداد ۱۷ هزار مورد بستری بوده ۴ هزار و ۷۰۰ مورد هم موالید بوده است.
محمدی تاکید کرد: طی ۱۰ ماهه سال جاری ۸ هزار مورد عمل جراحی و ۱۲۱ هزار مورد هم ویزیت سالمندان در مراکز درمانی تأمین اجتماعی استان انجام شده است.
وی افزود: حذف دفترچه‌های درمانی و اجرای طرح نسخه الکترونیک در مجموعه مراکز درمانی تأمین اجتماعی کشور از بزرگ‌ترین اقدامات سازمان بود و عملیات فاز دوم اجرایی  طرح نظام ارجاع داخلی بیماران در کلیه مراکز درمانی تأمین اجتماعی کشور از اقدامات ماندگار این دولت است.
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان زنجان تصریح کرد: رویکرد سازمان در حوزه IT از مهم‌ترین گام‌های اساسی سازمان درزمینه خدمات الکترونیکی بود و دستگاه‌های رادیولوژی آنالوگ به دیجیتال نوسازی شده و شبکه‌های رایانه‌ها اصلاح و باند خطوط بین استانی به مقدار قابل‌توجهی افزایش‌یافته است.
محمدی افزود: افزایش تخت‌های بیمارستان‌های تأمین اجتماعی در استان زنجان و اجرای طرح هتلینگ بیمارستان‌ها از اقدامات مهم دولت تدبیر و امید است.
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان زنجان  از اینترنتی شدن پذیرش‌های مراکز درمانی در سطح استان خبر داد و گفت: در آینده نزدیک تمام مراکز درمانی استان به  سیستم پذیرش بیماران به‌ صورت اینترنتی مجهز خواهند شد و در دولت یازدهم بیش از ۶۰ نفر از نیروهای تخصصی و کادر درمانی جذب کار شده‌اند.
محمدی یاد آور شد: در حال حاضر بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم از این سازمان خدمات دریافت می‌کنند و  خدمات درمانی در این سازمان به دو صورت درمان مستقیم و غیرمستقیم است که در درمان مستقیم، غیر از بیمه‌شدگان، عموم افراد که بیمه نیستند می‌توانند از خدمات این حوزه درمانی استفاده کنند.
وی گفت: در مراکز درمانی تأمین اجتماعی جراحی، دندانپزشکی، ارتوپدی و ماما وجود دارد و طرح تکریم سالمندان به خوبی اجرا می‌شود.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است