مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

داورزنی: باید اقدامات ارزشمندتری برای ورزش معلولان انجام شود


معاون وزیر ورزش با بیان اینکه ورزشکاران معلول در هر میدانی قدرت نمایی کرده اند، گفت: باید با تعامل و همکاری  بتوانیم اقدامات ارزشمند تری را برای معلولان رقم بزنیم.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/15 - 17 روز پیش
به گزارش خبرنگار مهر، مجمع عمومی و فوق العاده کمیته ملی پارالمپیک در محل آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک با حضور محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش همراه با محمود خسروی وفا و مسعود اشرفی، رئیس و دبیرکل این کمیته در جریان است.
در جریان این مجمع داورزنی گفت: اقداماتی که طی ٣٩ سال گذشته برای ورزش کشور انجام شد قابل مقایسه با گذشته نیست اما گاهی برخی حرف ها که باعث رنجش می شود. مثلا می گویند که نتوانسته این مجموعه ای همچون مجموعه ورزشی آزادی پس از انقلاب بسازیم درحالیکه اتفاقاتی که اسکتبار جهانی در ایران سعی داشت رقم بزند، به ما اجازه نداد.
وی ادامه داد: پروژه های زیادی را در شهرهای مختلف احداث کرده ایم و با وجود همه تهدیدها نزدیک به ۱۰ هزار پروژه ساخته شد.
داورزنی با بیان اینکه ورزشکاران معلول در هر میدانی که حضور داشته اند، قدرت نمایی کرده اند، یادآور شد: این باعث افتخار است. امیدواریم با تعامل و همکاری خوب بتوانیم اقدامات ارزشمند تری را برای جانبازان و معلولان رقم بزنیم.
معاون وزیر ورزش در پایان گفت: از زحمات تک تک افرادی که در حوزه قدم برداشته اند، تشکر می کنم. از سال ها قبل پیگیری های زیادی برای ساخت مجموعه های اختصاصی صورت گرفته که باید تقدیر کرد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است