مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

۵۹۰ خرده فروش مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری دستگیر شدند


شهرکرد- فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری از دستگیری ۵۹۰ خرده فروش مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری در سالجاری خبر داد.

منتشر شده در تاریخ 1396/11/15 - 14 روز پیش
غلامعباس غلامزاده در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه ۵۹۰ خرده فروش مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری در سالجاری دستگیر شدند، اظهار داشت: این تعداد خرده فروش مواد مخدر با تلاش های نیروهای انتظامی در این استان دستگیر شده است.
۸۲۳ معتاد در چهارمحال و بختیاری دستگیر شد
فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیارعنوان کرد: در سالجاری ۸۲۳ معتاد نیز در این استان دستگیر شده است.
وی با اشاره به اینکه در سالجاری ۳۱ باند قاچاق و توزیع مواد مخدر شناسایی شده است و تمام اعضلای این باند ها دستگیر شده است، بیان کرد: نیروی انتظامی نقش مهمی در مبارزه با مواد مخدر در این استان ایفا کرده است.
وی بیان کرد: با تشدید نظارت ها در سالجاری کشف مواد مخدر در استان چهارمحال و بختیاری افزایش یافته است.
فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: بیشترین میزان مواد مخدر در جاده های ارتباطی چهارمحال و بختیاری کشف شده است.
کشف مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری افزایش یافت
وی با اشاره به اینکه مبارزه با مواد مخدر نیازمند تلاش همگانی است، تاکید کرد: همکاری رسانه ها در مبارزه با مواد مخدر بسیار تاثیر گذار است.
وی ادامه داد: رسانه ها و خبرنگاران در مسیر مبارزه با مواد مخدر وارد شوند و تلاش کنند با اطلاع رسانی مناسب از گرایش جوانان به سمت مواد مخدر جلوگیری کنند.
فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری در ادامه تاکید کرد: بسیاری از آسیب های اجتماعی در جامعه به خاطر مواد مخدر ایجاد می شود.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است